Ahşap Çatı Kaplama

Var olan ahşap çatılarınızda yalıtım problemleri mi yaşıyorsunuz? Yada evinizin çatısını ahşap olarak kapatmak mı istiyorsunuz? Bu alanda uzun senelerdir hizmet veren Albayrak Yapı sizlere bir telefon kadar yakındır. Eski aahşap çatılarda yalıtım olmaması nedeniyle ısı kayıpları olmaktadır. Bu tür sorunların giderilmesi için en ekonomik fiyatları firmamızdan temin edebilirsiniz.

Çatı ekipmanlarının tamamını Albayrak Yapı olarak temin etmekte ve ihtiyacınız olan 1. kalite malzemeden üretilmiş olan ahşap çatıyı sizler için uygulama dahil yapmaktayız.  Teras üzeri ahşap çatı kaplama hizmetimiz hakkında en iyi bilgiyi ustalarımızdan alabilirsiniz. Ustalarımıza web sitesinde yer alan telefon numaraları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

AHŞAP ÇATI KAPLAMALARI


Ahşap kapamalar genel olarak özel bir şekilde hazırlanmış olan bir materyalden üretilmektedir. Ahşap taşıyıcı aksam ve ızgara sağlam olacak şeklide özel olarak terasa kurulmaktadır. Bunun ardından ise Ahşap aksamın üzeri yine aynı materyal ile oldukça özenli bir şekilde kapama işlemine başlanacaktır.

Ahşap yapılar çok uzun sürelerdir insanların birçok farklı sebeplerden ötürü büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Yapıların ahşaptan hazırlanmasının sonrasında ortaya çıkan özelliklerin başında ise hava kontrolü gelmekte. Kışın iç kısmı sıcak tutan bu yapı yazın ise serin olmasına yardımcıdır. Bunu bilen kişiler de gerek evleri gerekse iş yerleri için ahşap yapıları tercih ediyor. Şimdilerde ise bu tercihleri teraslarını kapatmak adına da kullanılmaya başlandı. Teras üstü ahşap kapama işlemleri sayesinde teraslar hem yaz kış istenildiği gibi rahatça kullanılabiliyor. Ancak bu tarz bir ahşap teras kapama sistemi kullanılmadan önce mutlaka yetkili kişiler ile iletişime geçilmeli ve akılda bu konu ile alakalı yer edecek olan soruların tamamına cevap bulunmadan gerekli olan çalışmalara başlanmamalıdır.

Teras kapatma sistemlerimiz ile terasınızı yeteri kadar kullanamıyor yada faydalanamıyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayın terasınızı isterseniz cam çatı sistemleri, sabit cam çatı isterseniz otomatik açılır cam tavan, hareketli cam çatı sistemi ile yapalım sizde teras katınızın yada bahçenizin tadını çıkarın.

Mevsimsel değişikliklerden etkilenmeden misafirlerinizle çayınızı yudumlaya bilir yada ailenizle beraber soğuk kış akşamlarında kar yağışını izleye bileceğiniz size özel tasarımlarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ahşap teras kapama ve kapatmalar konusunda iddalı olan firmamız sizlere uzun yıllardır bu alanda hizmet vermektedir. 100´den fazla referansı bulunan firmamızın web sayfasında yer alan görsellerin tamamı firmamıza aittir.

Teklif ve ihtiyaçlarınız için bizi arayınız.

 

ÇATILARIN AHŞAP İLE KAPATILMASI


Yağmur sularından zarar görmeyen teras alanları için doğru yerdesiniz. Derelerin ve olukların en iyi şekilde tasarlanması için çatılarınızı Albayrak Yapı ile meydana getirebilirsiniz. Sıcak havalarda, soğuk havalarda ve rüzgarlı durumlarda dış etkenlerden yapılarınızı korumak için buradayız. Kiremit, bakır, galvaniz sac, eternit gibi su geçirmeyen malzemeleri kullandığımız ahşap çatılarda en uygun fiyatları sunuyoruz.

Daha fazla bilgi ve detay için hemen bizi arayın.

 

Instagram