Ahşap Çatı Tamiri

İstenilen her ne olursa olsun çatı yapımı, ile ilgili bizler çatı firması olarak her zaman hazırız ve çatılarda istenilen modelde ve çatı sistemleri uygulamaları yapmaya hazırız.

Çatı sistemleri, denince aklınıza ilk gelen ahşap çatı, ise ahşap çatı sistemleri adından da bahsettiği gibi ahşaptan yani ağaç keresteden üretilen tahta veya 5x10’lar ile çatı yapımı uygulamaları için kullanılacak malzemelerdir.

Ahşap çatı sistemleri eskiden gelen ve yeni yıla 2014 yılına kadar dayanan bir uygulamadır. Ahşap çatı kaplama, bilindiği gibi ağaç malzemesinin iyi olması halinde 10 veya 20 yıl kadar uzun ömürlülük süresine sahip bir şeydir. Çatı için gereken hangi malzemeler bunlar şu şekilde; sıralanabilir.

- 5x10 çatı ayakları
- 10x10 çatı ızgaralama sistemleri
- 10x15 çatı mahyaları
- İstenilirse ( OSB Kaplama ) yoksa tahta döşeme ) çatı ızgaralarının üzerine

Çatı için yapılması gereken her şeyi yukarda belirttiğim gibi malzemeler ile yapımı uygulanmaktadır. Bizler en çok önem vermiş olduğumuz ahşap çatı malzemesinin neyden be nasıl yapıldığı? Bu konuda; bizler ( Çam ) kereste kullanarak ahşap çatı sistemleri, yapmaktayız.

İstanbul başta olmak üzere çeşitli semt, etraftaki iller ve dilediğiniz her adreste bulunan evlerin çatılarında meydana gelen akmalar, kırılmalar ve sökülmeler gibi şikayetlerle ilgilenmekte olan firmalarımız İstanbul çatı tamiri ile ilgili tüm eksiklerini gidermektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda kısa sürede adreslerinize ulaşmakta olup, en uygun şartlar altında her binaya uyumlu olarak keşif hizmetini, ücretsiz olarak sunmaktayız. İşte sizleri bekleyen sürpriz fiyatlarla İstanbul çatı tamiri yapmakta olduğumuzun altını çizerek, belirli rakamları verebilmek için ihtiyacımız olan bazı verilere ulaşmak adına bu keşif çalışmalarını gerçekleştirmekte zorunlu olduğumuzu bildirmek isteriz.

Çatı aktarma ve çatı tamiri gibi konularda uzmanlaşmış bir kadroya sahip olan ve aradığınız her türlü özelliği barındırmakta olan sayfalarımız üzerinden sizler de bize ulaşabilir ve en uygun fiyatlarla bu işlemleri yaptıracak olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Evlerinizde yaz, kış çatı nedeniyle sorun yaşamamak ve son katlarda oturmanın eziyetlerini çekmemek için, kaliteli malzemelerle yapılmakta olan çatı tamiri hizmetlerimizi sizlere önermekteyiz. Sizler de tamir konusunda muhteşem işçiliği sergilemekte olan elemanlarımız ile bir an önce görüşmelere başlayarak, fiyatlar konusunda cazip gelen tekliflerimizi hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Özellikle bol yağışlı olan bölgelerde sıkça karşılaşılan sorunlardan birisi olan çatı aksaklıkları ve kırıkları gibi durumlarda hem kiremit değişimi, hem de çelik çatı gibi sorunlarınıza kökten çözüm bulmaktayız. Bizi arayarak çatı tamiratı ve değişimi gibi konularda profesyonel olarak hizmet vermekte olan ekibimizin kaliteli işçiliklerinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Eksiksiz ve kusursuza yakın bir hizmet anlayışı ile çatılarınızı onarmakta olan elemanlarımıza başvurarak tüm sorularınızın yanıtlarını hızlı bir biçimde almaya başlayabilirsiniz. Çatılarınızda meydana gelen her türlü sorunla ilgilenmekte olan çatı tamiratı ekibimizi durumdan haberdar etmek için hızlı davranmaya özen gösterin.

Instagram