Ahşap Teras Kaplama

En kaliteli ahşap  teras kapama hizmetini Albayrak Yapı firmasından alabilirsiniz. Önceki işlerimize ait bazı görüntüler için web sitemizde yer alan whatsapp hattımız aracılığıyla bize ulaşım sağlayabilir ve en uygun fiyatları ustalarımızdan alabilirsiniz. Dükkan dükkan dolaşma derdine son, sektörün en iyi ahşap ustaları ile çatı katlarınızın ahşap ile kaplanması taleplerinde hizmetlerimizi size sunuyoruz.

Binalarınızın uzun ömürlü olması ve açık  teras alanlarının daha etkili bir şekilde kullanılabilmesi için ahşaplar ile teraslarınız güzel bir görünüme kavuşturulmaktadır. Ahşap olan terasların yaz aylarında serin, kış aylarında ıse sıcak olması mümkündür. Bu alanların etkili kullanımı ve enerji tasarrufuna sahip olması için bir çok bina sahibi çatı katlarında ahşap teras yaptırmak istemektedir. Yaz ve kış dönemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz teraslar için doğru adrestesiniz. Teras üstü kapatma firması olan Albayrak Yapı ahşap teras uygulamaları için en uygun fiyatları vermektedir.

TERAS KAPLAMA BİZİM İŞİMİZAhşap kapamalar genel olarak özel bir şekilde hazırlanmış olan bir materyalden üretilmektedir. Ahşap taşıyıcı aksam ve ızgara sağlam olacak şeklide özel olarak terasa kurulmaktadır. Bunun ardından ise Ahşap aksamın üzeri yine aynı materyal ile oldukça özenli bir şekilde kapama işlemine başlanacaktır.

Teras üstü ahşap kapama işleminin yapılması esnasında her ahşap doğru yere monte edildiği için yağmur ya da kar gibi olumsuz hava koşullarının oluşması esnasında terastan hiçbir şekilde sızma ya da akıntı meydana gelmeyecek ve böylece insanlar da rahatlıkla bu alanları gönüllerinde kullanmaya devam etmiş olacaklar.

Teras kapatma sistemlerimiz ile terasınızı yeteri kadar kullanamıyor yada faydalanamıyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayın terasınızı isterseniz
cam çatı sistemleri, sabit cam çatı isterseniz otomatik açılır cam tavan, hareketli cam çatı sistemi ile yapalım sizde teras katınızın yada bahçenizin tadını çıkarın.

Mevsimsel değişikliklerden etkilenmeden misafirlerinizle çayınızı yudumlaya bilir yada ailenizle beraber soğuk kış akşamlarında kar yağışını izleye bileceğiniz size özel tasarımlarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ahşap teras kapama ve kapatmalar konusunda iddalı olan firmamız sizlere uzun yıllardır bu alanda hizmet vermektedir. 100´den fazla referansı bulunan firmamızın web sayfasında yer alan görsellerin tamamı firmamıza aittir.

Teklif ve ihtiyaçlarınız için bizi arayınız..

 

Ahşap Teras Kapatma Modelleri

Birbirinden farklı modelleri görmek için sitemizde yer alan whatsapp hattımızla görüşme sağlayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Genellikle ahşap teraslarınızın tasarımlarıı konusunda da ustalarımız yardımcı olmaktadır. Teras üzeri kapatma ihtiyaçlarınızda tercih edeceğiniz ahşap malzemelerden üretilen yapı malzemelerinde kesinlikle sızmalar, akıntılar meydana gelmemektedir. Her türlü hava koşuluna dayanıklı olan ahşap teraslarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

AHŞAP TERAS FİYATLARI

Bu alanlar için en uygun fiyatları alma gayretindeyseniz hemen bizi arayabilirsiniz. İstanbul ili ve çevre şehirlerde ihtiyaç duyulan ahşaptan terasları en uygun fiyatlardan, mükemmel kalitelerde yapıyoruz. Dış etkenlerden teras katlarınızın, balkonlarınızın korunması ve yeni yaşam alanlarının elde edilmesi için en iyi seçenektir.

Teraslarınızın üzerlerinin açık olması sebebiyle bazı sorunlar uzun vadede karşınıza çıkabilir. Bunları önlemek için teras alanlarınızı ahşap malzemeler ile kaplıyabiliyor ve çok makul fiyatlarla yeni yaşam alanları kazanmanızı sağlıyoruz. Yazları serin, kışları sıcak olacak alanları, ısı yalıtımlı terasları Albayrak Yapı meydana getirmektedir. Bizi aramadan ahşap teras yapımı teklifi almadan karar vermeyin.

Instagram