Altıntepe Oluklu Galvenizli Levha Kaplama

Altıntepe Oluklu Galvenizli Levha Kaplama ve çatı işleriniz için sektörün incisi, ALBAYRAK YAPI´dan en iyi ustalara erişebilirsiniz.

Oluklu Metal Paneller, çatı kaplama, döşeme, döşeme ve cephe kaplaması için öncelikle kullanılan rippled metal levhadır. Oluklu sac, sert, hafif, hava koşullarına dayanıklı ve pratiktir. CorrugatedMetal.com herhangi bir uygulama için metal çatı kaplama, metal siding, oluklu metal zemin kaplaması ve oluklu mukavva üretiminde uzmanlaşmıştır. Hemen hemen her materyalde ve herhangi bir göstergede metal paneller üretebiliriz.PVC kiremit esas hammadde olarak polivinil klorür reçine, UV ultraviyole dirençli ajan ve diğer kimyasal hammadde, bilimsel bileşik ile takviye ve ileri teknoloji ile yapılmış.

PVC kiremit ayrıca plastik kiremit, caigang watt ürünleri yükseltme olduğunu denir.Çok tabakalı birlikte ekstrüzyon kompozit teknolojisini, ürün katmanı yüzeyinde kaplama, yaşlanmayı önleme, dayanıklığı artırma, aşınabilirlik ve renk altını geliştirerek kullanır aşınmaya dirençli katman ekler.İyi yangın direnci, antikorozyon ve hava direnci, renkli, çevre sağlığına sahiptir. Geniş aralıklı portal yapısı atölye çatı ve duvarında yaygın olarak kullanılmaktadır, sadece hafif çelik yapı atölyesinin antikorozyon talebini karşılamakla kalmaz ve çelik tasarrufu yaparak maliyeti düşürebilir.

Detaylı bilgi için hemen web sitemizdeki numaralarımzıdan bize ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • çekmeköy teras üstü kapatma
    çekmeköy teras üstü kapatma veya üst katlardaki üzeri açık olan alanların üzerinin ve etrafının kapatılması uygulamalarıdır teras kapatma uygulamasında teras çelik konstrüksiyon uygulanır.
  • Soğuksu Giyotin Cam Balkon Kapatma
    Soğuksu Giyotin Cam Balkon Kapatma sistemlerine ait bilgiler ve muhteşem kampanlayı hareketli cam balkon fiyatlarımız için bizi arayabilirsiniz.
  • sultangazi teras üstü kapatma
    Sultangazide teras kapatma ve teras kapama firması mı arıyorsunuz? İstanbulun tüm ilçelerine kaliteli ve profesyonel hizmeti sağlayan firmamız sizlerin de hizmetinizde.
Instagram