Bahçelievler Trapez Saç Çatı Panel Uygulama

Bahçelievler Trapez Saç Çatı Panel Uygulama hizmetlerimizi yakından görmek, hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen www.terasustukapatma.net sitemizi ziyaret edin..

 300 cm x 86 cm ebatında 0,5mm sac kalınlığında galvaniz oluklu 27/200 formunda trapez sac, Prefabrik Yapı İmalatında, çatı ve cephe kaplamalarında, depo inşaatında ve benzeri alanlarda duvar ve tavan kaplaması olarak kullanılabilir. Kolay lehim tutar ateşe karşı dayanıklıdır. Çirkin görüntüyü engeller, su akma riskli bölgeleri korur bu muhteşem Trapez ürünleri için firmamız ALBAYRAK YAPI´yı kesinlikle aramalısınız..

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • maltepe cam çatı fiyatları
    maltepe cam çatı fiyatları ile MALTEPE´de sizlere hizmet verebilecek olan ALBAYRAK YAPI bu alanda üstün mimari hizmetlere uygulamalara ve projelere el atmıştır.
  • ataşehir teras üstü kapatma
    ataşehir teras üstü kapatma konusunda uzman ekibimiz ile size İstanbul´un yükselen değeri ATAŞEHİR imizde hizmet vermekteyiz.
  • Başıbüyük Tonoz Çatı Çeşitleri
    Başıbüyük Tonoz Çatı Çeşitleri ve Uygulamalarına ait fiyatları, görselleri inceleyebileceğiniz web sitesi terasustukapatma.net e hoşgeldiniz.
Instagram