Bahçelievler Trapez Saç Çatı Panel Uygulama

Bahçelievler Trapez Saç Çatı Panel Uygulama hizmetlerimizi yakından görmek, hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen www.terasustukapatma.net sitemizi ziyaret edin..

 300 cm x 86 cm ebatında 0,5mm sac kalınlığında galvaniz oluklu 27/200 formunda trapez sac, Prefabrik Yapı İmalatında, çatı ve cephe kaplamalarında, depo inşaatında ve benzeri alanlarda duvar ve tavan kaplaması olarak kullanılabilir. Kolay lehim tutar ateşe karşı dayanıklıdır. Çirkin görüntüyü engeller, su akma riskli bölgeleri korur bu muhteşem Trapez ürünleri için firmamız ALBAYRAK YAPI´yı kesinlikle aramalısınız..

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • beylikdüzü kompozit cephe
    beylikdüzü kompozit cephe Dışardan bakıldığında çok kolay gibi görünse de kompozit kaplama işi ancak piyasada bulunan eline matkap alanın ustayım dediği gibi işin ehli olmayanların yarıda bırakıp kaçacağı bir iştir.
  • Bağcılar Güncel Trapez Galvaniz Sac Fiyat Listesi
    Bağcılar Güncel Trapez Galvaniz Sac Fiyat Listesi ve muhteşem fiyatları öğrenmek isterseniz sektörün öncü firması ALBAYRAK YAPI sizlere İstanbul´da hizmet vermektedir.
  • Boğazköy Giyotin Cam Sistemleri
    Boğazköyde Giyotin Cam ve hareketli küpeşte sistemlerinde profesyonel bir firma olan ALBAYRAK YAPI sizlerin hizmetindedir.
Instagram