Balkon Çatı Modelleri

Albayrak Yapı olarak ihtiyacınız olan bir çok modele web sitemizden anında erişeiblirsiniz. Sizler için internet sitemizde bir çok modele yer verdik. Balkon yapımında, balkonlardaki alanların kapatımında uzman kadromuz ile İstanbul şehrinin bir çok noktasında faaliyetlerimizi sürdürebilmekte ve sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Balkonlarımız yağmurdan, kardan, rüzgardan ve diğer tüm hava koşullarından zarar görebilecek olan, evimizin en dayanıksız alanlarıdır. Bu alanlarda izolasyon yapılsa bile zamanla koşullar neticesinde alt katlara su sızması durumları olabilmektedir. Kış aylarında balkonları asla kullanamayız, yağmur yağdığında balkonumuzu kullanamayız. İyi bir kullanıma sahip olabilmek için balkonlarımızın üst tarafını kapatmamız gerekir. İsterseniz kış bahçesi modelleri ile isterseniz de balkon çatı kapatmaları ile beraber sizlere hizmet verebilmekteyiz.


BALKON ÇATI YAPIMI

 

Balkon Çatı Modelleri; Terasların veya üst katlardaki üzeri açık olan alanların üzerinin ve etrafının kapatılması uygulamalarıdır teras kapatma uygulamasında teras çelik konstrüksiyon yapılarak üzerine OSB ziftli yalıtım şıngıl uygulanır konstrüksiyon arasına taş yünü tavana alçıpen yada isteğe bağlı olarak ahşap lambri uygulanır.

Diğer bir uygulama ise çelik konstrüksiyon üzeri polikarbon uygulamasıdır yalıtım sıcak soğuk açısından şıngıl uygulaması daha iyi yalıtım sağlamaktadır. çatı teras şekli nasıl olursa olsun çok rahatlıkla kapatılır teras kapatma uygulama sistemleri üzeri açık olan ve kapatılması istenen her mekanda uygulanabilir ve çok estetik görünüm elde edilir.

Etrafının kapatılması işlemi ise balkon sistemlerinde uygulanan kayar katlanır cam balkon kapatma sistemleri ile yapılmaktadır yada eşik istenilmeyen ve yüksek olan alanlarda ise üsten askılı boy cam sistemleri ile kapatılır, çatı teras kapatma sistemleri estetik ve emniyetli olup rahatlıkla kullanılabilir ve uygulandığı alanların dört mevsim kullanılmasını sağlar.

Ülkemizde hava şartlarından dolayı bu mekanlar kapatılmadan pek kullanılamaz bu alanları kapatarak mekanınıza katıp emniyetle kullanabilirsiniz.

Modeller ve örnek uygulamalarımıza sitemizden ulaşabilirsiniz, inceleyeceğiniz tüm resimler firmamızın kendi yapımında bulunduğu işlere ait olmakla beraber sizlere en uygun fiyatı vermekteyiz..

 


Üstü Açık Balkonların Ahşap Çatı ile Kapatılması


20 Metrekareye kadar olan tüm balkonları sadece 3 iş günü içinde kapatabilmekteyiz. Balkonlarınız için en uygun malzemenin seçilmesi adına uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Sağlıklı balkonlar ve uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz alanlar için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Uzun seneler sizlere hizmet edebilecek olan üzeri kapanacak olan bu balkonlarınız için en iyi montaj ekipmanları, en kaliteli ürünler ve uzman personel ile çalışmaktayız. Ahşap veya diğer uygulama tercihi sizin elinizde, her türlü materyali kullanarak balkonlarınızı kapatabilmekteyiz.

En uygun fiyatlarla balkon kapatma hizmeti almak isterseniz sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.


 


Instagram