• Ana Sayfa
 • Blog
 • Boyalı Galveniz Oluklu Sac Levha Fiyatları Başıbüyük

Boyalı Galveniz Oluklu Sac Levha Fiyatları Başıbüyük

Boyalı Galveniz Oluklu Sac Levha Fiyatları Başıbüyük ve bölgesindeki en uygun fiyatlar için hemen web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Çatı ve cephede kolay ve hızlı montaj sayesinde zaman kazandırır.Ekonomiktir, bütçesi sınırlı projelerde maliyet avantajı sağlar.Kısa sürede büyük alanlar kaplanır.Malzemenin hafif olması sayesinde Nakliye , taşıyıcı çelik konstrüksiyondan tasarruf ve pratik montaj imkanı verir.Şantiye ve depolarda az yer işgal eder.Cephede dikey ve yatay uygulama yapılabilir. Detay aksesuarları sisteme uyumlu çözülmektedir.Renk ve form çeşitliliği müşteriye seçim imkanı ile birlikte estetik görünüm sağlanır.Uzun yıllar kullanım imkanı sağlar.

Geri dönüşümlü ve çevre normlarına uygun malzemedir.Galvanizli boyalı ya da gofrajlı ürünlerin trapez levha olarak formlanmış halidir. 27 / 200 formunda trapez levha satışı yapılmaktadır. Malzeme kalınlığı Standart 0,50 mm´dir. Diğer Kalınlıktaki Trapez saclar maksimum 1,20 mm´ye kadar sipariş üzerine temin edilmektedir. Formlanmış trapez levha genişlikleri 1000 mm enden 860 mm; 1220 mm enden 1050 mm en olarak üretilmektedir. Trapez saclar sağlam, uzun ömürlü, ekonomik, çatlamaz, kırılmaz, paslanmaz, hafif, çok pratik bir çatı örtüsüdür. Galvaniz ve Boyalı renk çeşitleri ile istenilen ebatlarda stoklarımızda bulundurulmaktadır.

Bu muhteşem özelliklere sahip üründen sizde yaptırmak isterseniz hemen ALBAYRAK YAPI firmamızı arayabilirsiniz..

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Eyüp Hareketli Giyotin
  Eyüp ilçesinde ihtiyacınız Otomatik Hareketli Küpeşte Sistemi için en doğru adrestesiniz.
 • kartal cam çatı fiyatları
  kartal cam çatı fiyatları konusunda en uygun fiyatları alabileceğiniz. İstanbul anadolu yakasına ücretsiz keşif hizmeti saglayan firmamızın web sayfasına hoşgeldiniz.
 • Caddebostan Çatı Trapezi ve Kurumsal Çatı İşleri
  Caddebostan Çatı Trapezi ve Kurumsal Çatı İşleriniz için arayacağınız ilk adres olan ALBAYRAK YAPI Kadıköy´de aynı gün hizmet veriyor.
Instagram