+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Btm Çatı Yapımı

Bitümün yapışma özelliği sayesinde yüzeye tam olarak yapıştırılabilen BTM Shingle zorlu hava koşullarında dayanıklı, ince detaylarda kolay çözümlü, bakım gerektirmeyen, süratle uygulanabilme özelliğine sahiptir. Yapınıza yük olmadığı gibi dekoratif renk ve modelleri ile yapınızı çağdaş bir görünüme kavuşturur.

BTM Çatı Kaplama Malzemesi Shingle - Kullanım Alanları

- Her tip çatı detayına uyum sağlayabilen Shingle
- Ahşap, Metal konstrüksiyonlu ya da eğimli beton çatılarda; cephelerde uygulanmaktadır.
- Ayrıca kubbe ya da tonoz gibi eğrisel yüzeylere ve karmaşık çatı formlarına uygulanabilmektedir.

BTM Çatı Kaplama Malzemesi Shingle - Ürün Özellikleri

- BTM shingle hafif çatı sistemidir, yapınıza yük olmaz.
- Dekoratiftir, yapınıza çağdaş bir görünüm kazandırır.
- Kolay uygulanır, eski veya yeni çatılara süratle uygulanır, zamandan kazandırır.
- Esnektir, mahya, baca dibi, oluk, gizli dere detaylarında süreklilik ve çözüm kolaylığı sağlar.
- Ultraviyole ışınlarından etkilenmez.
- Sıcak ve soğuk hava değişimlerinden etkilenmez.
- Üzerindeki mineral taşlar düşmez.
- Dayanıklı renkleri ile estetik ve uzun ömürlüdür.
- Elastik yapıya sahiptir, kırılmaz, üzerinde gezilebilir.
- Kötü hava koşullarına ve rüzgâra dayanıklıdır, uçmaz.

BTM Çatı Kaplama Malzemesi Shingle - Teknik Özellikler

- Levha boyutu: En: 33,5 cm. Boy: 99 cm.
- 1 pakette 21 adet levha bulunmaktadır
- 1 paket net 2,94 m2 alanı kaplar

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.