Büyükbakkalköy çatı Trapez Sac Kaplama

Büyükbakkalköy çatı Trapez Sac Kaplama sistemlerinde bölgenin en uygun fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Çatılarınıza yepyeni bir kaplama örtüsü olan TRAPEZ Oluklu Boyalı Sac levhaların satış ve montaj hizmetini yapmaktayız. Sağlam, uzun ömürlü, ekonomik ve üstelik çok pratik bir çatı örtüsüdür. Galvanize sac levhalara değişik hadve sayısı ve ölçüleri ile trapez oluk şekli verilmek suretiyle üretilen bu levhalar, hafifliği, taşınması ve kolay depolanmasıyla çok kullanışlı bir çatı malzemesidir. Hava koşullarından etkilenmez. Montajı kolaydır, zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar. Güvenlidir, çatlamaz, kırılmaz, paslanmaz ve solmaz. Üzeri, 7-8 mikron kalınlığında epoksi bazlı polyester astar, 15 mikron polyester renkli boya ve koruyucu film tabakası ile kapalıdır.

Detaylı bilgi ve en uygun fiyatlar için ALBAYRAK YAPI firmamızı sitemizde yer alan numaralardan arayabilir ve isterseniz ÜCRETSİZ KEŞİF talep edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • sarıyer cam çatı fiyatları
    sarıyer cam çatı fiyatlarında harika kampanyalar ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde bulunan ALBAYRAK CAM ÇATI KAPLAMA SİSTEMLERİ web sayfasına hoşgeldiniz.
  • şile cam çatı fiyatları
    şile cam çatı fiyatları talepleriniz için web sayfamıza giriş yapınız. Sitemiz menülerinden CAM ÇATI uygulamalarımız inceleyebilirsiniz.
  • Üsküdar Teras Yalıtımı Fiyatları
    Üsküdar Teras yalıtımı doğru bir şekilde yapılmadığı takdirde alt dairelerde su sızıntısı kaçılmaz bir gerçektir.
Instagram