+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Cam Çatı

Cam Çatı sistemleri kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Birden fazla farklı cam catı sistemi yer almaktadır. Bunları bugünki içeriğimizde ALBAYRAK YAPI olarak sizlere detayları sunacağız.

MOTORLU CAM ÇATI SİSTEMLERİ

Motorlu olan cam çatıların sistemleri görüldüğünün aksine diğerlerinden çok daha kolay temizlenmektedir. Motorlu olan cam çatı sistemleri istenilen oranlarda açılabilen ekipmanlara sahiptir.  Estetik görünümlerinin yanı sıra Cam Çatı sistemleri ile yalıtıma uygun çatılara sahip olabilirsiniz. Cam çatı sistemlerinde günışıkları absorbe edilmekte ve kış aylarında dahi güneş ısılarından yararlanılmasını sağlamaktadır.

Cam çatı sistemlerindeki alanlarınızın ısısını dengede tutacak olan alanları yaratıyoruz. Soğuk havanın dışarıda kalması ve günışığından yararlanan ortamlar oluşturulması için cam çatıları tercih edebilirsiniz. Bunların içinde son dönemlerde en çok tercih edilen CAM ÇATILARIN Motorlu sisteme sahip olanlarıdır.

HAREKETLİ CAM ÇATI SİSTEMLERİ

Açılır kapanır tavan sistemlerine sahip olan çatılara mı ihtiyacınız var? Hemen Albayrak Yapı´yı arayabilir soğuk ve yağışlı günlerde mekanlarınızı hareketli cam çatılarınızın kapatılması ile koruyabilirsiniz. Genellikle işletmelerde, mekanlarda ve kaliteli restoranlarda tercih edilen  özel bir sistemdir. Yalnızca soguk ve yağış alan günlerde değil aynı zamanda yaz dönemlerindeki sıcak havalarda, nemli ve bunaltıcı günlerde de hareketli cam çatınızı açtığınızda rahatlarsınız ve sıcağın etkilerinden arınırsınız. Hemen her mekana ve her evin balkonuna uyacak olan bu sistemlerde en iyi fiyatları sunuyoruz. Isı yaltımı bulunan hareketli cam çatı sistemlerimizi en uygun fiyatlarla sizlere sunabilmekteyiz.

SKYLİGHT ÇATI SİSTEMLERİ


Oldukça estetik görünen çatı sistemleri arasında olan skylight çatı sizlere zarif bir görünüm kazandıracak olan ortamlar yaratır. Kış bahçelerinde, teraslarda kullanımı yaygın olan bu çatı sistemi oldukça uygun fiyatlıdır. Cam teknolojisinin gelişmesi ile çok daha dayanıklı camlara sahip olunmaktadır. Sizlerde ihtiyacınız olan skylight çatı sistemi için Albayrak Yapı´yı arayabilirsiniz.

ŞEFFAF ÇATI SİSTEMLERİ

En çok talep gören CAM ÇATI sistemimizdir kendileri. Şeffaf olan bir çatı ile hem günışığından yararlanır hemde sevdiklerinizle beraber kış bahçelerinizde eşsiz dakikalar geçirebilirsiniz. Hava değişkliğine göre açılıp kapanabilen cam çatılarınız en uygun fiyatlarla Albayrak Yapı aracılığı ile yapılmaktadır. Şeffaf olan cam çatılar yağmuru ve karı izleme konusunda oldukça zevkli ve ısı yalıtımlıdır. Aydınlatma ihtiyacınız hiç olmayacaktır. Herzaman gün ışığından bu cam çatı, şeffaf çatılar ile yararlanabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu cam çatı sistemlerinde ısı yalıtımı maksimum düzeydedir. Kış aylarında bile bu ortamlarda rahatça oturabilir ve zaman geçirebilirsiniz.

Şeffaf olan çatıların elektrostatik toz boya ile üretilmiş olan özel çerçeveleri sayesinde uzun seneler boyunca bakım gerektirmeden sağlam çatılara sahip olabilirsiniz. Katlanır cam balkon sistemleri ile yarattığımız bu kış bahçeleri oldukça popülerdir.

Zarif cam çatılar, zarif kış bahçeleri için bizi arayabilirsiniz. Açılabilir veya sabit kış bahçesi camlarına sahip olmak geçmişe nazaran artık çok daha kolay.

SABİT CAM ÇATI SİSTEMLERİ

Alt taşıyıcı sistemlerinin güçlü olması, uzun ömürlü cam çatılara sahip olmanızı yaratır. Sabit olan cam çatılar, cam kış bahçeleri en az maliyetli olanlardır. Ekonomik fiyatlı olan kış bahçelerine sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır. Teraslar, kış bahçeleri, balkonlar Albayrak Yapı´nın sabit kış bahçeleri, sabit camlardan oluşan ortamları ile sizlere sunulur. Sağlam olan çelik malzemelerle üretilen bu sistemler genellikle binaların çatı katlarında bulunan balkon alanlarında tercih edilmektedir.

Cam Çatı Sistemleri; Çatı sistemleri binaların tepelerine uygulanan koruyucu sistemlerdir. Böyle bahsetmemizin sebebi ise rüzgar, fırtına, kar ve yağmur gibi dış etmenlere karşı koruyucu etkilere sahip olmasıdır. Günümüzde daha da gelişen çatı sistemlerinde farklı alanlara yönelik ürün geliştirmeler yapılmıştır. Bunlardan biri de cam çatı sistemleridir. Gökyüzünün ferahlığını gözlerinizin önüne seren bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Genel olarak cafe, bar, restaurant, fabrikalar ve alışveriş merkezlerinde kullanıldığı gözlenmiştir.

Sanayi yapılarında cam çatılar sayesinde gün ışığıyla aydınlanmanın avantajları;

* Çalışma hızının artması,
* Hatalı üretimin azalması,
* Malzeme ve enerji israfının azalması,
* İş hastalıkları ve iş kazalarının önlenmesi
* Kalifiye elemanın veriminin artması,
* Randımanın ve kalitenin yükselmesi,

Albayrak Yapı Cam Çatı Sisteminin Avantajları.

* Çabuk çizim, imalat ve montaj
* Kısa sürede, düşük maliyetli uygulama
* Projelerde Çağdaş çözümler
* Değişken modül ve yükseltiler
* Fonksiyonel kullanım imkanı
* Uygulama kolaylığı ile Aydınlatma ve havalandırma sistemleri
* Serbest çizim
* Estetik görünüm
* Korozyona karşı yüksek direnç
* Çatı malzemeleri ve uygulamak için farklı bir fırsat her türlü
* İç ve dış çevre dekoratif bir görüntü oluşturur
* Sistem bileşenleri olasılığı Kolay taşınması ve depolanması
* Montaj çabukluk avantajı zemin ve hava üzerinde

 
 


Sizlerde ihtiyacınız olan cam çatı sistemleri hakkında bilgi almak ve kış bahçeleri için en uygun modeli tercih etmek adına bize ulaşabilirsiniz.

Firmamızı tercih ederek güvenli ve güvenilir kış bahçelerine sahip olabilirsiniz. Kullanılan cam sistemleri asla klasik cam olmamakla beraber birçok ciddi darbeye karşı dirençli, ısı yalıtımı yüksek olan cam sistemleridir. Albayrak Yapı olarak ısı cam kullanıyor ve ısı geçirgenliği bakımından yapılarınıza en iyi avantajları sağlıyoruz. Yıllarca ilk günkü kalitesini koruyan ve çatılarınız için en güzel görünümleri, en güzel ortamları yaratan bir sistemi sizlere sunduk. Detaylı bilgi ve fiyat için lütfen iletişim sayfasındaki numaralarımızı arayın.

 

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.