Cam Çatı

Her açıdan üstün performans sergilemekte olan cam çatı uygulaması firmamız tarafından oldukça iyi şekilde tasarlanır. Cam çatının yapılması ve verilen hizmetin en kaliteli şekilde olması adına kişiler için titizlikle ve hassasiyetle çalışılır. Bundan dolayı estetik açıdan da farklılık yaşamak isteyenler için cam çatılar kullanılır. Çatıdan doğal havalandırmanın yapılması ve gün ışığının içeri girmesi gibi durumlar sayesinde evin ambiyansı da oldukça güzel şekilde etkilenir.

Çatının oldukça güzel şekilde tasarlanması adına da son derece kullanışlı bir tasarımdır. Bir çatı penceresinden beklenmekte olan tüm özellikler ve avantajlar bu model sayesinde sağlanır. Hem temizlik hijyenik oluşması hem de kullanım kolaylığı yansıtılması için en konforlu olan çeşitlerdendir. Özellikle ısı kayıplarına karşı olarak korumalı çift cam bulunur. Çift kat vernikli olan doğal ahşap, dış yüzey ise oldukça sağlam ve kaliteli şekilde tasarlanır.

Cam Çatı Olumlu Yönleri Nelerdir?

Isı kayıplarına karşı maksimum koruma sağlamaktadır. İç yüzeyi çift kat vernikli doğal ahşap ve kaplama çeşitleri bulunur. Estetiği de oldukça güzel bir yansıma sağladığı için bu model oldukça kullanışlıdır. Kişiler cam çatı yaptırmak istedikleri takdirde firmamızla iletişime geçerek bizlerden destek alabilirler. Gün ışığının canlı şekilde içeri girmesi ve evin ortamının ve ambiyansının da olumlu şekilde etkilenmesi adına bu modeller oldukça tercih edilir. Sabit olan, hareketli olan ve daha değişik modelleri bulunan cam çatılar ile sizler de evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Kişiler için vazgeçilmez olan bu modeller ile yaz aylarında da kişiler istedikleri şekilde gökyüzünü izleyebileceği gibi çok güzel zamanlar geçirebilir. Kişilerin kullanım alanları ve gerekli olan boyutlar sayesinde tam olarak kullanım amacına uygun şekilde cam çatılar yapılır.

Sağlam, kaliteli ve konforlu olan malzemeler ile kişiler uzun ömürlü olarak cam çatıları kullanabilir. Bundan dolayı ilk olarak yapılmış olan cam çatılarla sizler de oldukça memnun kalabilirsiniz. Hem farklılık olması hem de bu anlamda yeni bir sistemin kullanılması için en iyi şekilde firmamızdan yardım alabilirsiniz. Cam çatı tasarımından faydalanmak isteyenler firmamız ile iletişim kurabilir.

Cam Çatı sistemleri kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Birden fazla farklı cam catı sistemi yer almaktadır. Bunları bugünki içeriğimizde ALBAYRAK YAPI olarak sizlere detayları sunacağız.

MOTORLU CAM ÇATI SİSTEMLERİ

Motorlu olan cam çatıların sistemleri görüldüğünün aksine diğerlerinden çok daha kolay temizlenmektedir. Motorlu olan cam çatı sistemleri istenilen oranlarda açılabilen ekipmanlara sahiptir.  Estetik görünümlerinin yanı sıra Cam Çatı sistemleri ile yalıtıma uygun çatılara sahip olabilirsiniz. Cam çatı sistemlerinde günışıkları absorbe edilmekte ve kış aylarında dahi güneş ısılarından yararlanılmasını sağlamaktadır.

Cam çatı sistemlerindeki alanlarınızın ısısını dengede tutacak olan alanları yaratıyoruz. Soğuk havanın dışarıda kalması ve günışığından yararlanan ortamlar oluşturulması için cam çatıları tercih edebilirsiniz. Bunların içinde son dönemlerde en çok tercih edilen CAM ÇATILARIN Motorlu sisteme sahip olanlarıdır.

HAREKETLİ CAM ÇATI SİSTEMLERİ

Açılır kapanır tavan sistemlerine sahip olan çatılara mı ihtiyacınız var? Hemen Albayrak Yapı´yı arayabilir soğuk ve yağışlı günlerde mekanlarınızı hareketli cam çatılarınızın kapatılması ile koruyabilirsiniz. Genellikle işletmelerde, mekanlarda ve kaliteli restoranlarda tercih edilen  özel bir sistemdir. Yalnızca soguk ve yağış alan günlerde değil aynı zamanda yaz dönemlerindeki sıcak havalarda, nemli ve bunaltıcı günlerde de hareketli cam çatınızı açtığınızda rahatlarsınız ve sıcağın etkilerinden arınırsınız. Hemen her mekana ve her evin balkonuna uyacak olan bu sistemlerde en iyi fiyatları sunuyoruz. Isı yaltımı bulunan hareketli cam çatı sistemlerimizi en uygun fiyatlarla sizlere sunabilmekteyiz.

SKYLİGHT ÇATI SİSTEMLERİ


Oldukça estetik görünen çatı sistemleri arasında olan skylight çatı sizlere zarif bir görünüm kazandıracak olan ortamlar yaratır. Kış bahçelerinde, teraslarda kullanımı yaygın olan bu çatı sistemi oldukça uygun fiyatlıdır. Cam teknolojisinin gelişmesi ile çok daha dayanıklı camlara sahip olunmaktadır. Sizlerde ihtiyacınız olan skylight çatı sistemi için Albayrak Yapı´yı arayabilirsiniz.

ŞEFFAF ÇATI SİSTEMLERİ

En çok talep gören CAM ÇATI sistemimizdir kendileri. Şeffaf olan bir çatı ile hem günışığından yararlanır hemde sevdiklerinizle beraber kış bahçelerinizde eşsiz dakikalar geçirebilirsiniz. Hava değişkliğine göre açılıp kapanabilen cam çatılarınız en uygun fiyatlarla Albayrak Yapı aracılığı ile yapılmaktadır. Şeffaf olan cam çatılar yağmuru ve karı izleme konusunda oldukça zevkli ve ısı yalıtımlıdır. Aydınlatma ihtiyacınız hiç olmayacaktır. Herzaman gün ışığından bu cam çatı, şeffaf çatılar ile yararlanabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu cam çatı sistemlerinde ısı yalıtımı maksimum düzeydedir. Kış aylarında bile bu ortamlarda rahatça oturabilir ve zaman geçirebilirsiniz.

Şeffaf olan çatıların elektrostatik toz boya ile üretilmiş olan özel çerçeveleri sayesinde uzun seneler boyunca bakım gerektirmeden sağlam çatılara sahip olabilirsiniz. Katlanır cam balkon sistemleri ile yarattığımız bu kış bahçeleri oldukça popülerdir.

Zarif cam çatılar, zarif kış bahçeleri için bizi arayabilirsiniz. Açılabilir veya sabit kış bahçesi camlarına sahip olmak geçmişe nazaran artık çok daha kolay.

SABİT CAM ÇATI SİSTEMLERİ

Alt taşıyıcı sistemlerinin güçlü olması, uzun ömürlü cam çatılara sahip olmanızı yaratır. Sabit olan cam çatılar, cam kış bahçeleri en az maliyetli olanlardır. Ekonomik fiyatlı olan kış bahçelerine sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır. Teraslar, kış bahçeleri, balkonlar Albayrak Yapı´nın sabit kış bahçeleri, sabit camlardan oluşan ortamları ile sizlere sunulur. Sağlam olan çelik malzemelerle üretilen bu sistemler genellikle binaların çatı katlarında bulunan balkon alanlarında tercih edilmektedir.

Cam Çatı Sistemleri; Çatı sistemleri binaların tepelerine uygulanan koruyucu sistemlerdir. Böyle bahsetmemizin sebebi ise rüzgar, fırtına, kar ve yağmur gibi dış etmenlere karşı koruyucu etkilere sahip olmasıdır. Günümüzde daha da gelişen çatı sistemlerinde farklı alanlara yönelik ürün geliştirmeler yapılmıştır. Bunlardan biri de cam çatı sistemleridir. Gökyüzünün ferahlığını gözlerinizin önüne seren bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Genel olarak cafe, bar, restaurant, fabrikalar ve alışveriş merkezlerinde kullanıldığı gözlenmiştir.

Sanayi yapılarında cam çatılar sayesinde gün ışığıyla aydınlanmanın avantajları;

* Çalışma hızının artması,
* Hatalı üretimin azalması,
* Malzeme ve enerji israfının azalması,
* İş hastalıkları ve iş kazalarının önlenmesi
* Kalifiye elemanın veriminin artması,
* Randımanın ve kalitenin yükselmesi,

Albayrak Yapı Cam Çatı Sisteminin Avantajları.

* Çabuk çizim, imalat ve montaj
* Kısa sürede, düşük maliyetli uygulama
* Projelerde Çağdaş çözümler
* Değişken modül ve yükseltiler
* Fonksiyonel kullanım imkanı
* Uygulama kolaylığı ile Aydınlatma ve havalandırma sistemleri
* Serbest çizim
* Estetik görünüm
* Korozyona karşı yüksek direnç
* Çatı malzemeleri ve uygulamak için farklı bir fırsat her türlü
* İç ve dış çevre dekoratif bir görüntü oluşturur
* Sistem bileşenleri olasılığı Kolay taşınması ve depolanması
* Montaj çabukluk avantajı zemin ve hava üzerinde

 
 


Sizlerde ihtiyacınız olan cam çatı sistemleri hakkında bilgi almak ve kış bahçeleri için en uygun modeli tercih etmek adına bize ulaşabilirsiniz.

Firmamızı tercih ederek güvenli ve güvenilir kış bahçelerine sahip olabilirsiniz. Kullanılan cam sistemleri asla klasik cam olmamakla beraber birçok ciddi darbeye karşı dirençli, ısı yalıtımı yüksek olan cam sistemleridir. Albayrak Yapı olarak ısı cam kullanıyor ve ısı geçirgenliği bakımından yapılarınıza en iyi avantajları sağlıyoruz. Yıllarca ilk günkü kalitesini koruyan ve çatılarınız için en güzel görünümleri, en güzel ortamları yaratan bir sistemi sizlere sunduk. Detaylı bilgi ve fiyat için lütfen iletişim sayfasındaki numaralarımızı arayın.

Daha fazlası için INSTAGRAM sayfamızı ziyaret edin.

 

Instagram