Çatı Havalandırma

Albayrak Çatı Havalandırma Kapakaları,  merdiven boşluğu sistemleri: Bina boşluklarına adapte edilebilen bu sistem sayesinde olabilecek yangınlarda, duman tahliyesi ile insanların çıkış yolunu bulmaları sağlanır. Arzu üzerine havalandırma ve aydınlık sistemi olarak da kullanılabilir.

Havalandırma Çatı Kapağı; Havalandırma amaçlı olarak yine 24V veya 220V motorlar kullanılır ve kapaklar motorun piston boyu kadar açılabilir(30-50cm). Panolu ve panosuz sistemler olarak genel olarak ikiye ayrılabilirler.

Panosuz sistemlerde bir veya birden fazla butona bir veya birden fazla kapak bağlanarak buton yardımıyla sistemlerin manuel olarak açılıp kapanmaları sağlanır.

Panolu sistemlerde ise uygun şekilde kapaklar gruplandırılarak pano üzerinden istenilen gruba veya gruplara ait kapakların manuel olarak açılıp kapanmaları sağlanır. Ayrıca rüzgar, yağmur ve sıcaklık sensörleri sayesinde sistem otomatik açılır kapanır hale dönüştürülebilir.

Dış ortama yerleştirilen sensörler ile, havalandırma için manuel olarak açılan bir kapak aşırı rüzgar veya yağmur anında otomatik olarak kapanır böylece iç ortamın yağmurdan etkilenmesini ve kapağında rüzgardan korunmasını sağlar.

SİZDE ÇATI HAVALANDIRMASI İŞLERİNİZ İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN..

Instagram