Çatı Oluk Yapımı

Eksiz oluk uzun ömürlü dekoratif görüntüsü ve sağlamlıgı ile çok kısa süre içerisinde Ankara´da ve İlçelerindeki tüm binalarda eksiz çatı oluk sistemleri görülmüye başlamıştır. Yerinde üretim teknolojisiyle Eksiz çatı oluk sistemleri farklı renk seçenegi ile gerçekten uzun ömürlü ve istenilen uzunlukta çatınıza montajlana bilir. Olukçu Albayrak Çatı Oluk Sistemleri Eksiz çekme oluk fiyatları ile kullanılan malzeme kalitesi,çalışan elemanlarının tecrübesi ile ankara çatı oluk sistemlerinde öncü firmalardandır.

Sizde eksiz çatı oluk sistemleri ile ilğili fiyat ve bilği almak istiyorsanız arayın görüşelim.

Çatınızın yağmur oluğunda (Eksiz Çekme Oluk,Çinko oluk,Galvaniz oluk,baca kenar sacı ) zamanla biriken kum,toprak,yaprak Çatı oluklarını tıkamakta ve suyun tahliyesini engellemektedir.

Çatınızın yağmur oluğunu temizleyip, izolasyon (LEHİM) yaparak sorunsuz olarak ilk günkü haline yeniden döndürüyoruz. Çatı yağmur Oluklarının birleşen yerlerindeki çatlamaların ve deliklerin meydana getirdiği sorunlara karşı garantili şekilde kesin çözüm olarak çatı oluk tamirini ve tadilatını gerçekleştirmekteyiz.Ankara´da ve İlçelerinde Mahallelerinde Çok sayıda Oluk tamiri gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Daha detaylı bilgi ve çatı oluk tamiri fiyatları ile ilgili bilgi almak için arayın görüşelim

Instagram