+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Çelik Çatıların Bazı Özellikleri

İnşaat sektörünün en önemli gayesi insanların ihtiyaçlarını karşılamak, onların mutlu ve huzurlu olarak evlerinde yaşamalarına yardımcı olmaktır. Asıl amaç ise teknik olarak binanın uzun yıllar boyunca sorun ve problem çıkartmadan kullana bilinemesin ve bina üzerindeki tüm ürünlerin deforme olmadan devam etmesine sebep olmaktadır. İnsanların her zaman kullandıkları bu alanların kullanım süreleri yapıldığı anadan itibaren başlar ve basit ve ucuz yapılar kısa süre sonra bozulmaktadır. 

Çelik çatılar hakkında bazı bilinmeyenler hakkında bu gün sizlere yazı yazdım. İnşaat sektmrüinsanların var oldukları günlerden beri devam etmektedir. Bu sektör insanların ticari faaliyetlerini geliştirmesiyle daha fazla insana ulaşmaya başlaması ve gün geçtikçe çok büyük meblağlarla ticari faaliyetlerini sürdürmüştür. Teknoloji ve mühendisliğin aynı anda etkilenerek devam ettiği inşaat sektörü insanların barınma ihtiyaçlarını temin etmeye çalışmıştır.
Asıl problem ürünlerin bozulması değil bozulan ürünlerin çıkartılıp daha sonra moloz vs. gibi inşaat atıkları atıldıktan sonra yeniden ürünün binaya uygulanması ve ürünlerin devam etmesi gerekmektedir. Ürünlerin binaya montajlanması ve uygulanması ayrı bir dert olmaktadır. İşte bu işlemlerin tamamında yapılan ve seçilen ürünlerin kullanışlı ve uzun süreli olması gerektiği herkes tarafından hem fikir olarak görülmektedir.

Çelik çatıların bu tür özellikleri diğer tüm çatı sistemlerinden daha rahat olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Çelik çatıların bu denli daha fazla kullanılmasındaki sebep her zaman uzun ömürlü olmalarından dolayıdır.

Çatını binanın üzerinde bina üzerinde gelebilecek kar, yağmur, rüzgâr ve benzeri olaylara karşı yapılan bir yapıdır. Çatıların asıl amacı binanın doğa tarafından eskitilmesine engel olmaktadır. Çatıların hemen hemen tamamı eğimli olarak yapılmaktadır. Çatıların rüzgâr, kar ve benzeri olaylara göre daha düzgün olarak yapılması için yeni teknikler üretilmiştir. Bu tekniklerin tamamı gün geçtikçe daha da gelişmektedir. Çelik çatı sistemleri yine nesil çatıların başında gelmektedir. Çatıların tüm ihtiyaçlarını karşılar nitelikte yapılan bu ürünler gerek doğa olaylarından korunma gerekse tüm eskime, deforme olma ve sert tepkilere yumuşak olarak içine alıp dayanıklı olabilme imkânı vermektedir.

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.