Çinko Oluk

Çinko Oluk; çinkodan dere, asma oluk, iniş borusu, köşe dönüşleri, dirsekler, genleşme bantları vb. bağlantı aksesuarlarını kapsayan drenaj sistemleri, en ileri teknoloji ile VMZINC fabrikalarında üretiliyor.

EN 988 standartlarında %99,995 saf çinko, titanyum ve bakır alaşımından imal edilen hazır oluk ve aksesuarlar maksimum su akış performansını garanti ediyor.

Çinko oluklar şık görünümleri sayesinde uygulandığı çatı ve yapınızın dekorasyonuna renk katıp zenginleştirmektedir.

Çatısız bir yapının düşünülemeyeceği gibi oluksuz bir çatıda düşünülemez. Önceden lüks olarak tabir edilen oluklar artık günümüzde neredeyse zorunlu hale gelmiş bulunmaktadır.

Çinko olukların satış ve uygulama hizmetini vermekteyiz. Satışlarımızı istediğiniz yere araçlarımızla gelip sizlere aracımızın arkasındaki makineden istediğiniz ölçülerde kesip satışını yapmaktadır. Satış hizmetinde isterseniz imalathanemize gelerek gerçekleştirebiliriz.

Oluk uygulamalarında ise İstanbul çevresinde profesyonel olan tecrübeli ekiplerimiz tarafından montajını yaparak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim sayfamızdan yer alan iribat numaralarımızdan bizlerle irtiabata geçebilirsiniz.


Instagram