esenler cam çatı fiyatları

esenler cam çatı fiyatları ve Cam Çatı; Cam çatılar daha hafif oldukları için binalara yada yapılara fazla yük bindirmezler. Su geçirmez özelliklerinede sahip olan bu sistemler çok çeşitli mekanalara uygulanabilmekte ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca belirlenen projeye göre dizayn edilmektedir. Amaca uygun ve estetik olan cam çatılar her mekana yapılabilmektedir.

Uygulama yapılacak olan yerler, teras çatı, teras kapatma, cafeler, iş yerleri, kış bahçeleri, restaurantlar, ofis gibi yerlerdir.

Cam Çatı hareketli ve sabit olarak yapılmaktadır. Dekorunuza renk katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Albayrak Yapı olarak tecrübeli ekibimizle cam çatı uygulamaları yapmaktayız. Yaptığımız işleri uygulamalar ya da referanslar kısmından bakabilirsiniz. Yaptığımız işler garantili, sözleşmeli ve projelidir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Halkalı Oluklu Galvaniz Sac Trapez Levha Fiyatı
    Halkalı Oluklu Galvaniz Sac Trapez Levha Fiyatı almak istiyorsanız hemen firmamız ALBAYRAK YAPI´yı iletişim sayfasındaki numaralardan arayabiirsiniz.
  • Ataşehir Cafe Giyotin Sistemleri
    Ataşehir Cafe Giyotin Cam Balkon Sistemleri sunan firma ALBAYRAK YAPI sizlere CAM ADINA HERŞEY sunmaktadır. Siz hayal edin firmamız projelendirsin.
  • sancaktepe teras üstü kapatma
    Anadolu yakasının yükselen ilçesi sancaktepe teras üstü kapatma ihtiyaçlarınız ve terasınızın şık bir görünüşe kavuşarak daha sağlıklı kullanıma açılması için hemen bizi arayın..
Instagram