Göktürk Trapez Sac Çatı Üretim ve Uygulama

Göktürk Trapez Sac Çatı Üretim ve Uygulama işleri için anında bilgi almak ve en uygun fiyatlardan yararlanmak isterseniz hemen bizleri arayabilirsiniz.

 250 cm x 86 cm ebatında 0,5mm sac kalınlığında galvaniz oluklu 27/200 formunda trapez sac, Prefabrik Yapı İmalatında, çatı ve cephe kaplamalarında, depo inşaatında ve benzeri alanlarda duvar ve tavan kaplaması olarak kullanılabilir. Kolay lehim tutar ateşe karşı dayanıklıdır.

Sizlerde ürünlerimizden temin etmek veya çatılarınızın uygulamalarını bölgenizde firmamıza yaptırmak isterseniz hemen bizleri arayabilirsiniz...

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • çamlıca teras üstü kapatma
    İstanbulun en yüksek noktası olan Çamlıca semtinde güzide dairelerinizin, binalarınızın teraslarını profesyonel kadro ve ekipmanlarımızla kapatıyoruz.
  • Acıbadem Trapez Sac Ürünü Satışı Deposu
    Acıbadem Trapez Sac Ürünü Satışı Deposunda ALBAYRAK YAPI sizlere hem ürün satar hem de en iyi fiyatlardan uygulamalarınızı yapar.
  • Sıcak Daldırma Galvaniz Ürünü Sultançiftliği
    Galvaniz | Sıcak Daldırma Galvaniz? Sultançiftliği bölgesinde ihtiyacınız olan tüm ürünlere firmamızı arayarak ulaşabilir ve çatı kaplamalarınızı en iyi fiyatlardan bizlere yaptırabilirsiniz.
Instagram