Hakkımızda

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimiz sizlere profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Çatı hakkında aklınıza gelebilecek her soru ve sorununuza anında destek sağlayabilmekteyiz.

Soğuk kış günlerinde çatılarınıza verdiğiniz önem daha sonra oluşacak zararlardan koruyacağınız.

Biliyorsunuzdur : Özellikle kış aylarında çok fazla tahrip olan çatılarınıza bakım yaptırmanız su sızıntılarını önlemenizde yardımcı olacaktır. Çatı da oluşan çatlaklar kışın yağan yağmurun içeriye sızması ayrıca kışın yağan karın eriyerek çatlaklardan bina içerisine sızması oluşacak felaketlerin habercisi diyebiliriz. Çatı yalıtımı gibi koruyucu işlemler yaptırmanızda suların yapınızdaki çatlaklardan içeri sızmasını bi nebze olsun engelleyebilir. Deprem anında çürümüş olan kolon demirleri felakete yol açabileceğini unutmamak gerekir.

Çatı bakımınızı düzenli olarak yaptırmanızda su sızmasını önlemenin yanı sıra bakteri ve küf oluşumunuda önler buda size sağlıklı bir yaşam ortamı sağlar. Bildiğiniz üzere küf ve çürümüş beton zeminler hastalığın habercisidir. Yalıtım yapılmayan binalarda su sızarak beton zemine işlemesi sonucu beton içerisinde bulunan demirlerin zamanla çürümesine yol açabiliyor. Çürüyen demirler en  ufak bir deprem anında zarar görmesi ve yıkılması ile sonuçlanabiliyor. Bina bakımı yaptırmanız size hem maddi hem manevi olarak kesin dönüş sağlamasıyla birlikte binanızıda gençleştirdiğini unutmamanız gerekiyor.

Yaptıracağınız bakımların bir çok türü bulunmaktadır. Mantolama ve yalıtım en çok tercih edilen sistemler olduğundan hem ekonomik hem konforludur.Yalıtım yaptırmak istediğinizde dikkat etmeniz gereken noktaları araştırıp sitemizden bulabilirsiniz. Yalıtım yaptırmadan önce mutlaka araştırma yapmanızı ve bilinçli bir şekilde uygulamanız gerektiğini unutmayın. Sağlıklı ve güvenli bir yaşama ortamı için mutlaka çatı bakımlarınızı aksatmayın.

Instagram