• Ana Sayfa
 • Blog
 • Halkalı Oluklu Galvaniz Sac Trapez Levha Fiyatı

Halkalı Oluklu Galvaniz Sac Trapez Levha Fiyatı

Halkalı Oluklu Galvaniz Sac Trapez Levha Fiyatı almak istiyorsanız hemen firmamız ALBAYRAK YAPI´yı iletişim sayfasındaki numaralardan arayabiirsiniz.

Galvanizli sac levhaları natürel ve renkli olarak 2 tipte üreten Atermit, levhalara trapez veya sinüzoidal oluklu şekil vererek mukavemet ve taşıma gücü artırıcı özellik sağlamaktadır. Atermit; ATR5, ATR6 ve ATR7 renkli galvanizli sac levhalar ile ATR12 ve ATR15 sinüs oluklu ve renkli galvanizli sac levha üretimleriyle sizlere farklı çözümler sunmaktadır. Sinüs oluklu levhalar 0.35mm kalınlıkta, Trapez oluklu levhalar ise 0.50mm kalınlıkta üretilmektedir.

Sizlerde en uygun fiyatlı ürünleri firmamızdan temin edebilir veya işlerinizde en iyi ustaları firmamızı arayarak isteyebilirsiniz.

ALBAYRAK YAPI Küçükçekmece ve bölgesindeki en iyi hizmeti sunmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Taşdelen Hareketli Giyotin Cam Balkon
  Taşdelen Hareketli Giyotin Cam Balkon kapatma ve diğer tüm hizmetlerimiz için bizi arayarak ücretsiz proje ve teklif alabilirsiniz
 • küçükçekmece plywood kontraplak
  küçükçekmece plywood kontraplak ürün ve hizmeti hakkında bilgi ve fiyatlar için iletişim sayfasından çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Üsküdar Çelik Çatı Fiyatları
  Üsküdar Çelik Çatıı firmamızda kullanılan son teknoloji araçlar ile istenilen hatlarda ve çizgilerde seri üretimler, hatasız bir şekilde yapılmaktadır.
Instagram