+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Hareketli Açılır Çatı

Öyle anlar vardır ki ev sahibi olarak dış mekanlarda oturduğumuz zamanlarda yağmur, aşırı güneş gibi hava şartlarından korunmak isteriz fakat aynı zamanda da açık havada olmanın tadına varmak, hava güzelken faydalanmak ister ve üstümüzde kapatılmış sabit bir çatı olmasın isteriz. İşte bütün bu gereksinimleri karşılayan hareketli çatı sistemleri vardır ve saydığımız nedenlerle açılır kapanır çatı sistemlerine gereksinim vardır. Bu türlü yapılar eşsiz ve estetik olarak bahçemizde ya da işletmemizde yer alırlar.

En merak ettiğimiz ise nasıl oluyor da bu çatılar böylesine hareket ederken hava ve su geçirmiyor ve bu kadar kullanışlı oluyor. Aslında hareketli çatı sistemleri basit ve temel kavramlara dayanıyor. Hareketli çatıların taşıyıcıları alüminyum malzemeden ve kaplama malzemeleri de ısıcam, lamine cam ve polikarbonat gibi malzemelerden yapılıyor ve alanın büyük bölümü geriye kayarak havaya açık hale gelmektedir. Bu prensip kullanılarak yapılmış çok fazla uygulama vardır.

Hareketli çatı sistemleri tam da ihtiyaç duyduğunuz bir üründür. Peki hareketli çatı sistemleri fiyatları nedir işte bunun için bizimle iletişim kurun, fiyatları abartmadığımızı göreceksiniz.

Restaurant ve cafe ler için tamamı kapalı mekanlar yapmak pek de akıllıca olmamaktadır. Çünkü güzel günlerde müşteriler kapalı alan istememekte dış mekanları tercih etmektedirler ve bunun yanında sıgara yasağından dolayı kolay havalandırılacak açık alanlara gereksinim doğmaktadır. Açık havada yemek yenmesi güzel de havanın nezaman bozacağını yada aniden yağmur bastıracağını bilmediğiniz için çoğu zaman güzel başlayan bir öğlen kaçış ile sona erebilir. Fakat açılır kapanır kayar çatılar bu sorunu kökünden halletmiş görünüyor, hava bozduğu anda üzerini kapatmak bir dakika sürmüyor.

Bu türlü açılır çatı sistemleri söz konusu olduğunda oldukça hatırı sayılır çeşitte ve kalitede tasarımlar işletme sahibine sunulmaktadır. Klasik kırma çatılardan, kubbe ya da tonoz formunda farklı çatılara kadar farklı hareketli çatı sistemleri yapılmıştır. Bütün bu tasarımlar ya da açılır tavanlar rahatlıkla açılıp kapanmaktadır.

Hareketli çatı sahipleri artık ışıklandırmanın ne kadar etkili olduğunu ve güneş battıktan sonra güzel aydınlatılmış bu mekanların nasıl müşteri çektiğini keşfetmişlerdir. Hepimiz gayet iyi biliyoruz ki iyi aydınlatılan mekanlar çok çekici olmaktadır. Şunu da aklınızdan çıkartmayın ki ışıklandırma çeşidi, renk seçimi ve sunumu dış mekanlarınız da dramatik etkiler yaratacaktır.

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.