Hasanpaşa Giyotin Cam Kapatma

Hasanpaşa Giyotin Cam Kapatma Hareketli Küpeşte Sistemlerimizi web sitemizden rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Hasanpaşa´da sizlerin ihtiyacı olan bu muhteşem sistemlerin kurulumu için alaında uzman kadromuz ile Ümraniye merkezli ofisimizden hizmetinizdeyiz. En yeni geliştirilen otomatik pencere sistemlerinden bir tanesi olan giyotin cam motorludur ve bu cam modülünün çalışma stili otomasyon sistemidir.  Bu sistemde camlar, 10mm temperli olarak üretilmektedir. Üçlü yan ray kanalları içerisinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Camların yukarı aşağı hareket etmesini başta ithal Zenteax kayış olmak üzere, askı plangalar ve motor sağlar. Bu güçlendirilmiş hareket sistemi ile camlara orantılı bir hareket kabiliyeti kazandırılmıştır. Aslında bu sistemin en can alıcı noktası sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır. Diğer hareketli camlar söz konusu bu sabit camın üzerine çekilir ve dolayısıyla sistem açık konumdayken camlar küpeşte vazifesi görür ve giyotin camı oluşturur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • İçerenköy Trapez Sac Kullanım Alanları
    İçerenköy Trapez Sac Kullanım Alanları ve diğer bilgileri, merak ettikleriniz işlemler ve hizmet fiyatları için çekinmeden albayrak yapı yı arayabilirsiniz.
  • Giyotinli Cam Beşiktaş
    Beşiktaşda Giyotinli Cam Fiyatları ve bilgiler öğrenmek isterseniz hemen bizi arayabilir ve en iyi fiyatları alabilirsiniz.
  • Sultançiftliği Hareketli Küpeşte
    Sultançiftliği Hareketli Küpeşte Giyotin Sistemlere ait hizmetlerimizi web sitemizden inceleyebilir ve hemen bizi arayabilirsiniz.
Instagram