• Ana Sayfa
 • Blog
 • Kağıthane Plywood Malzemelerinde Galveniz Oluklu Sac

Kağıthane Plywood Malzemelerinde Galveniz Oluklu Sac

Kağıthane Plywood Malzemelerinde Galveniz Oluklu Sac Çatı yapımı ve diğer tüm uygulamalarımızdan görüntüleri sitemizden inceleyebilirsiniz.

27/200 formu trapez estetik görünüm  27/200 form trapez sac form yapısı ve zengin renk alternatifi ile yapılarda görsel zenginlik sağlar.  Çatı kaplamalarında olduğu kadar cephe kaplamalarında da dekoratif görüntüsüyle kullanılmaktadır.  Darbe Dayanımı  Boyalı sac malzeme, dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.  kalıcı renk seçeneklerine sahiptir.  Uzun ömürlü ve dayanıklıdır  27/200 form trapez  rüzgâr ve kar yüklerine karşı dayanıklı olup,  Aynı zamanda  eğrisel form verilebilme imkânı sağlamaktadır.  Galvanizlenmiş çeliğin üzerine yapılan boyamalar, galvaniz tabakasının ömrünü uzatmaktadır

Sizlerde en iyi fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bize 0216 344 29 00 veya 0532 583 04 53 numarasından ulaşın...

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • küçükçekmece teras üstü kapatma
  Çekmece gölünün kenarındaki evleriniz için veya sokaklarındaki evleriniz için en ideal teras üstü kapatma hizmetini ve en uygun fiyat garantisini vermekteyiz..
 • bakırköy plywood çatı kaplama
  Sıvı beton ahşap kirişlerle sabitlenmiş ve tie-rot milleri ile birbirine mukavim hale getirilmiş iki ahşap panel arasına dökülerek beton duvarlar oluşturulur.
 • Cevizli Oluklu Galvaniz Sac Sistemleri
  Cevizli Oluklu Galvaniz Sac Sistemleri´nde bir numaralı tercih firması olan ALBAYRAK YAPI sizlere nerede olursanız olun hizmet verir.
Instagram