+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Kapı Önü Karşılama

Kapılarınızın önüneki uygun alanlarda, sizleri  4 mevsim kullanabileceğiniz bir yaşam alanı yaratmak için Albayrak Yapı´ya davet ediyoruz. Kurumsal web sitemizde birbirinden farklı konseptlerde sizler için en şık tasarımları yarattık. Alan büyüklüğü ve kullanım amacına bağlı olarak en modern, en şık ve kullanılabilir alanı iyi olan kış bahçelerini, kapı önü kapatma sistemlerini sizler için yaratıyoruz.

Kapı önü alanlarda sundurma işleri, kapatma işleri, kış bahçeleri ve diğer tüm uygulamalar bizler ile size sunuluyor. Konforlu bir alana sahip olmak için yapmanız gereken Albayrak Yapı firmasını aramak olmalıdır. Mimari modellemeye uygun olan yapılarınıza yakışacak kapatma sistemleri için bizi arayabilirsiniz.


Teras Üzeri Kapatma HizmetleriKapı Önü Çatı Modelleri; Sundurma, bir kapı ya da herhangi bir geçitin dış girişine çatı olacak biçimde, girişi yağmur, güneş vb. etmenlerden korumak amacıyla arkası duvara verilen yapıdır.

Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma tipi bulunur.Yapıları dış atmosferden gelen yağmur, rüzgar, kar ve dolu gibi etkenlerden koruyan elemanlara çatı denilir. Genellikle ahşap, çelik ve betonarmeden yapılan çatılar konut, işyeri, atelye, fabrika, hastane, okul ve buna benzer pek çok yapıda kullanılmaktadır.

Çatıların ana görevleri kar ve rüzgar yüklerini emniyetle taşıyabilmek, yağmur ve kar suları yoluyla yapıya gelen suyu en kısa yoldan oluk, dere ve borulardan zemine vererek uzaklaştırmaktır.

Kapı Önü Sundurma Çatı | Kapı Önü Sundurma Çatı Modelleri | Sundurma Çatı | Pratik Sundurma Çatı | İstanbul Sundurma Çatı | Destekli Kapı Önü Sundurma Çatı | Kapı Önü Cam Sundurma Çatı | Kepenk Üzeri Sundurma Çatı | Sundurma Çatı Modelleri | Pratik Sundurma | Kapı Önü Sundurma | Kapı Önü Sundurma Çatı Yapımı | Kapı Önü Sundurma Çatı Uygulamaları | Kapı Önü Sundurma Çatı Fiyatları

Kapı Önü Sundurma Çatı; Herhangi bir geçitin veya bir kapının dış girişine çatı olacak şekilde, girişi olumsuz hava şartlarından korumak amacıyla arkası duvara verilen bir yapıdır. Bu sundurmalar en az bir kişinin içinde rahat durabileceği boyutlardadır. Pek çok kapı önü sundurma tipi mevcuttur.

SUNDURMA MODELLERİMİZ ve FİYATLARIMIZ İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN..

Kapı Önü Kapalı Alan YaratmaÜretimlerini İstanbul´daki merkezimizde yaptığımız projelerimizde sizler için her daim en iyisini düşünmekteyiz. Albayrak Yapı olarak zeminden tutun, alanların kapatılmasına kadar her adımda sizlere destekçi oluyor ve en şık kapı önü kapatma sistemlerini yaratıyoruz. Konu ile alakalı daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Albayrak Yapı başta İstanbul ve Marmara bölgesi olmak üzere tüm şehirlerde, tüm ilçelerde sizlere hizmet vermektedir.

 

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.