+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Kiremit Çatı Aktarması

Çatı aktarma nasıl yapılmaldıır nelere dikkat edilir , Kilasik dörk köşe çatı üzerinden çatı aktarma uygulamasını anlatıcağız, kiremit Çatı aktarma da önce omuz mahyelerinde bulunan betonların sökülürek bir yandanda çıkan moloz ve kiremit kırk parçalar doldurulur temizlenir.

Sonrasında çatı üst kısmından başlanarak kiremitler sökülmeye başlanır düzgün ve 2 yada 3 erli sıra halinde dizilerek kiremitler açılır kiremitler kaldırılırken altındaki olan toz vs süpürülür, yukardan başlanan bölgenin dip sıraya kadar sökülür, ve bu işlem çatının dört bölgesinde yapılır.

Kiremit kaldrıma işemi bittikten sonra alt sıradan yani çatı ucundan çatı dereleri sökülmeye başlanır dere kaldırma işlemi bittikten sonra çatı dere kelepçeleri 40 cm ara ile çakılır ve 150´lik köşeli dere takılır, çatı deresi takıldıktan sonra kiremit altına hangi malzeme kullanılacaksa (kiremit altı ziftli çuvallı muşanba , kiremit altı p3000 siyah mebra ) o döşenmeye başlanır döşenirken 10 cm üst üste gelcek şekilde döşenir ve çatının tamamı örtü ile kaplanır. Çatı örtüsü kenar kısımlara ve ya baca kenarlar gelen bölgesini katlanarak su kanalı oluşuturlur, ve kiremit dizme işlemi başlar ilk iki sıra kiremit ipinde dizilerek kiremitler galveniz tel ile bağlanarak çakılır, kiremit çakılma nedeni kiremitlerin kaymaması içindir. sonra baca varsa gizli dere kenar kısım izolasyonu yapılır.

En son işlem olarak omuz mahyeleri konularak harçlanma işlemi yapılıp sonrasında çatının geneli kontrol edilerek kırık kiremit vs eksikleri giderilir, kiremit çatı aktarma işlemi sonlandırılır.

Çatı; sektöründe dünya lideri olarak faaliyet gösteren Çatı olarak firmamız onur çatı  çaplama malzemesi olarak yeni nesil  çatı kaplama kiremit’i, Çatı kaplama izolasyon, Çatı yalıtımı, Çatı ondulin, Çatı panel, Çatı ısı yalıtım. Çatı kaplama malzemeleri olarak estetik performans sağlıyor.

KİREMİT ÇATI AKTARMA İŞLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYIN..

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.