Kış Bahçesi Uygulamaları

Kış Bahçesi Uygulamaları  ve modelleri, tavan ve cephede uygulanan ürünler ile belirlenir. Sabit cam tavan, açılır cam tavan (scarlett), otomatik pergola, şingıl tavan gibi çatı seçenekleri tercih edilebilir.

Cephede ise en çok uyguladığımız katlanır, sürme camlama serileri, pvc - alüminyum doğrama, sabit cam ile cam kapı uygulamaları gibi birçok modül arzu edebilirsiniz. 

Kış bahçesi fiyatları, esas olarak uygulanacak metrekare ve kullanılan ana sistemler ile belirli aralıklarda değişirken, detaylar ile de netleşmektedir. Ahşap görünümler, camların renkleri ve nitelikleri, açılı uygulamalar (oval, kubbeli vb.), doğrama serileri fiyatları belirlemektedir.

Ancak Pixel üretici olmanın avantajıyla tüm bu ürünlerde uygun fiyatlar sunabilmektedir.  Kış bahçesi sistemleri, ilk bakışta 3 kalemden oluşmaktadır diyebiliriz.

Kafe restaurant tarzında ticari mekanlar, ev villa kış bahçesi uygulamaları, teras kapatma sistemleri şeklinde değerlendirilebilir. Her biri için uygulanan sistemler aynı olsa da, uygulama da küçük detaylar ile kullanıcının en verimli ve keyifli kullanması için farklı dokunuşlar mevcuttur.

BİRBİRİNDEN GÜZEL KIŞ BAHÇESİ UYGULAMALARIMIZI SİTEMİZDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

GÖRSELLERİN TAMAMININ YAPIMI FİRMAMIZA AİTTİR..


Instagram