+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Kış Bahçesi Uygulamaları

Kış Bahçesi Uygulamaları  ve modelleri, tavan ve cephede uygulanan ürünler ile belirlenir. Sabit cam tavan, açılır cam tavan (scarlett), otomatik pergola, şingıl tavan gibi çatı seçenekleri tercih edilebilir.

Cephede ise en çok uyguladığımız katlanır, sürme camlama serileri, pvc - alüminyum doğrama, sabit cam ile cam kapı uygulamaları gibi birçok modül arzu edebilirsiniz. 

Kış bahçesi fiyatları, esas olarak uygulanacak metrekare ve kullanılan ana sistemler ile belirli aralıklarda değişirken, detaylar ile de netleşmektedir. Ahşap görünümler, camların renkleri ve nitelikleri, açılı uygulamalar (oval, kubbeli vb.), doğrama serileri fiyatları belirlemektedir.

Ancak Pixel üretici olmanın avantajıyla tüm bu ürünlerde uygun fiyatlar sunabilmektedir.  Kış bahçesi sistemleri, ilk bakışta 3 kalemden oluşmaktadır diyebiliriz.

Kafe restaurant tarzında ticari mekanlar, ev villa kış bahçesi uygulamaları, teras kapatma sistemleri şeklinde değerlendirilebilir. Her biri için uygulanan sistemler aynı olsa da, uygulama da küçük detaylar ile kullanıcının en verimli ve keyifli kullanması için farklı dokunuşlar mevcuttur.

BİRBİRİNDEN GÜZEL KIŞ BAHÇESİ UYGULAMALARIMIZI SİTEMİZDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

GÖRSELLERİN TAMAMININ YAPIMI FİRMAMIZA AİTTİR..


 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.