Kış Bahçesi

Huzurlu ve rahat bir dinlenme yerini evinizde yatarmak sizin elinizde. Açık olan balkonlarınızı yada bahçenizdeki alanları kış bahçesi yapalım. Mülkünüzü zengin gösterecek ve kış aylarında da sizin için rahatlatıcı, dinlendirici bir alan olacak olan kış bahçelerinde en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Güneş kırıcı cam çatılı kış bahçesi sistemlerimizin olusturduğu kış bahçeleri, modern, kullanışlı, havadar bir ortam sağlar.

Biz Albayrak Yapı olarak sizlere standart bir kış bahçesi sunmuyoruz. Evinizin en iyi yaşam alanlarını, 4 mevsim kullanabileceğiniz, ısı tasarrufu sunan, sıcak bir alan yaratıyoruz. Siz hayalinizdeki kış bahçelerini bize anlatın, biz tasarlayalım. Kış bahçelerindeki hayalinizi dinlemek için incelediğiniz kurumsal web sitemizin iletişim sayfasında yer alan telefon numaramızı arayabilirsiniz. Kendi hayalinize uygun, kendi fikirlerinizin dinlendiği ve ortaya çıkarılan kış bahçelerini üretelim.

KATLANIR CAM SİSTEMLİ KIŞ BAHÇELERİ

Çatı camları güneş kırıcı olup alt tarafta sera etkisi yaratmaz, etrafındaki katlanir cam sistemleri de yine şeffaf olduğundan tavan ve etraf bir bütün olarak birleşir ve şeffaflığın verdiği o ferahlık ile kış bahçeleriniz evinizin en güzel köşesi olacaktir..

Kış bahçeleri, bahçe ve yeşil hissini soğuk mevsimlerde de yaşayabilmek amacı ile çeşitli tarzlarda, değişik malzemeler ile yapılan cam evler olarak tanımlanıyor.

Hava şartlarının uygun olmadığı dönemlerde de doğayı ve yeşili yakından hissedebilme imkanı veren kış bahçeleri, bahçeli evlerde ve binaların çatı katlarında karşımıza çıkıyor. Peki,
kış bahçesi nasıl yapılır?

Son yıllarda sıkça kullanılmaya başlanan kış bahçeleri, ısıtma soğutma sistemine sahip olabiliyor.

Kış bahçelerinde havalandırma gölgelendirme sistemleri ve ısı yalıtımı uygulamalarının doğru bir şekilde yapılması durumunda bahçe dört mevsim kullanıma uygun hale getirilebiliyor.

Kış bahçesi, uygulaması yapılacak malzemeler proje özelliklerine göre belirleniyor. Tam yalıtımlı yaz kış içinde güvenle yaşayabileceğiniz bir kış bahçesi için sistem çelik konstrüksiyon ihtiva eden, tamamı Alman profillerinden üretilen upvc kış bahçesi sistemi öneriliyor.

KIŞ BAHÇESİ UYGULAMA FİYATLARI

Hayalinizdeki kış bahçelerini en uygun fiyatlardan yapacak olan Albayrak Yapı sizlere bir telefon kadar yakın. Daha modern, daha minimalist bir tarzı olan uygulamalarımızın bazılarını web sitemizden, bazılarını ise whatsapp hattımızdan bize ulaşarak firma yetkililerimizden talep edebilirsiniz. Paranızın karşılığını alabileceğiniz, maksimum kalitede, uzun ömürlü uygulamalar için doğru adrestesiniz.

Çok uzun yıllardır bu sektörde bulunan Albayrak Yapı sizlerin yapılarında ve arazilerindeki alanları değerlendirerek en uygun fiyatlardan kış bahçelerini ortaya çıkarıyor. Hem malzeme hemde uygulama olarak en kaliteli firma tercihi Albayrak Yapı olacaktır. Fiyatlarımızın belirlenmesi konusunda günümüz kuru hesaplanmakta ve sizlere anlık olarak dilediğiniz hizmet, dilediğiniz proje için fiyatlar verilmektedir. Eviniz ve arazileriniz için en iyi, en ideal kış bahçelerini seçebilmeniz için bizi arayarak uzmanlarımızın görüşlerini ve önerilerinide dinlemenizi isteriz.

KIŞ BAHÇESİ UYGULAMA

Profesyonel kış bahçesi uygulamalarından yararlanmak isteyenlerin adresi burasıdır. Deneyimlerimize güvenerek sizlere sunacağımız kış bahçesi uygulamalarını sitemizden görebilirsiniz. Mülkünüze uygun bir kış bahçesi  kurulumu için bizi arayabilir ve nerede olursanız olun ekibimizden bu hizmeti alabilirsiniz. Kış bahçeleri için hemen bizi arayın.


SİZDE KIŞ BAHÇESİ İHTİYACINIZI KARŞILAMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYINIZ..

SİTEMİZDE YER ALAN TÜM GÖRSELLER FİRMAMIZA AİTTİR..

Instagram