+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Kompozit Cephe

Kompozit paneller polietilen malzemesinin 2 farklı levhalar ile kaplaması ile oluşmaktadır. Bu malzemenin 2 farklı alanda alüminyum levha kaplaması yapılarak kompozit paneller oluşturulur. Kompozit paneller ile cephe kaplama alanında Albayrak Yapı firması hizmetlerini uzun senelerdir sürdürmektedri. Kontraplaklar ve alüminyum gibi ürünlerle kullanılan kaplama malzemeeleri diğerlerine nazaran daha uzun ömürlü olur. Kırılmaya karşı, darbelere karşı, paslanma durumlarına karşı, çatlamaya karşı, yangına karşı ve deforme olma durumuna karşı oldukça dayanıklı olan bu ürün sayesinde çok kaliteli görünüme sahip olan ve şık evlere sahip olursunuz.

Küçük büyük yapı farketmeksizin her alanda kullanımı mümkündür.

KOMPOZİT CEPHE YAPAN FİRMALAR

Kompozit Cephe Giydirme
; Alüminyum Kompozit Levhalar ileri teknoloji ile üretilmiş olup modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır.

Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur. Binaların iç ve dış yüzeylerinde Kullanılabilirliği alüminyum kompozit Levhaları tercih edilen bir yapı malzemesi haline getirmistir.

Kompozit panellerin yaygın bir kullanım alanı olması farklı seçeneklerin gelişmesini de sağlamıştır. Hemen her tür kullanım amacına uygun olarak yapılarda kompozit panellerden yararlanılabilir. Bunlara hastaneler, iş merkezleri ve konutlar da dahildir. Kompozit paneller yaygın olarak mimarlık ve mühendislik alanlarında kullanılmaktadır. Özellikle yapılar ve dış cephe kaplamalarda yaygın olarak tercih edilirler. Ancak bunun dışında iç mekan tasarım uygulamalarında da kompozit panellerden yararlanılabilmektedir.

Cephe uygulamaları arasında özel bir öneme ve değere sahip olan kompozit paneller yaygın olarak kullanılan malzemeler arasında bulunmaktadır. Kompozit paneller genel içeriği ve özellikleri bakımından kendisine has bir materyeldir. Kompozit panellerin içeriği ve sağladıkları katkılar farklı yapılarda rahatlıkla kullanılabilir. Peki kompozit panel tam olarak nedir? Kompozit panel esas itibariyle iki alüminyum levhanın arasında yer alan özel bir madde olan poietilen çekirdek ile doldurulmuş yüzeyinde de alüminyum kompoze madde bulunan panel cinsidir. Adını da bu bir yüzeyinde yer alan alüminyum kompoze maddeden almaktadır.

Albayrak Yapı´dan kompozit cephe sistemleri alanında teklif isteyen müşterilerin bir çoğu kurumsal firmadır. Firmamıza gelen taleplere bakıldığında kompozit cephe sistemlerini tercih eden iş  kolları genellikle bankalar, oteller, alışveriş merkezleri, siteler, evler, reklam panolarıdır. Bir çok alanda kullanımı bulunan kompozit cephelerin en kalitelilerini en uygun fiyatlardan talep edebilirsiniz.

AYRICA AHŞAP KOMPOZİT CEPHE SİSTEMİ´DE YAPIYORUZ
Ahşap Kompozit Cephenin Faydaları Nelerdir?


Alüminyum kompozit cephe sistemlerinde Türkiye´nin 1 numarası olduğumuzu biliyoruz. Ancak gelen  talepler ve sektördeki boşluğu baz alarak ahşap olan kompozit sistemlerde son dönemlerin popüler ürünleridir. Bizler bu alanda iş kolumuzu geliştirmekte ve maliyet bakımından çok daha uygun olan fiyatlı ahşap kompozit sistemleri sizlere sunmaktayız. Hem dayanıklı hemde ergonomik yapıda olan kompozit cephe sistemleri sizlere uygun fiyatlarımız ile sunulmaktadır. Bozulma yaşamadan uzun seneler boyunca kullanabileceiniz bu sistemler su geçirmemekte, oksitlenmemekte ve kırılmamaktadır. Esnek sistemlerimiz arasında yer alan kompozit sistemlerimiz her şehirde her bölgede kurulumları yapılabilen işlerdir.

KOMPOZİT CEPHE GİYDİRME TALEPLERİNİZ İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN..

Albayrak Yapı olarak 2022 senesi itibari ile sektörün önde gelen kuruluşları arasındaki yerimizi aldık. Kompozit sistem panelleri ile binalarınızın dış mekanlarında ve iç ortamlarında ihtiyacınız olan uygulamayı yapabilmekteyiz. Özel bir alan yaratmak ve göze hoş gelen mekanlar elde etmek için kompozit cephe kaplaması ideal olacaktır. Özgün, kaliteli bir yapıya sahip olmak isteyen kişilerin tamamı firma yetkililerimize web sitesindeki numaralardan ulaşabilecektir.

Bizlere ulaşmak ve en uygun fiyatlardan kompozit cephe uygulama teklifi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edin.

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.