+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Kurumsal

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimiz sizlere profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Çatı hakkında aklınıza gelebilecek her soru ve sorununuza anında destek sağlayabilmekteyiz.

Soğuk kış günlerinde çatılarınıza verdiğiniz önem daha sonra oluşacak zararlardan koruyacağınız.

Biliyorsunuzdur : Özellikle kış aylarında çok fazla tahrip olan çatılarınıza bakım yaptırmanız su sızıntılarını önlemenizde yardımcı olacaktır. Çatı da oluşan çatlaklar kışın yağan yağmurun içeriye sızması ayrıca kışın yağan karın eriyerek çatlaklardan bina içerisine sızması oluşacak felaketlerin habercisi diyebiliriz. Çatı yalıtımı gibi koruyucu işlemler yaptırmanızda suların yapınızdaki çatlaklardan içeri sızmasını bi nebze olsun engelleyebilir. Deprem anında çürümüş olan kolon demirleri felakete yol açabileceğini unutmamak gerekir.

Çatı bakımınızı düzenli olarak yaptırmanızda su sızmasını önlemenin yanı sıra bakteri ve küf oluşumunuda önler buda size sağlıklı bir yaşam ortamı sağlar. Bildiğiniz üzere küf ve çürümüş beton zeminler hastalığın habercisidir. Yalıtım yapılmayan binalarda su sızarak beton zemine işlemesi sonucu beton içerisinde bulunan demirlerin zamanla çürümesine yol açabiliyor. Çürüyen demirler en  ufak bir deprem anında zarar görmesi ve yıkılması ile sonuçlanabiliyor. Bina bakımı yaptırmanız size hem maddi hem manevi olarak kesin dönüş sağlamasıyla birlikte binanızıda gençleştirdiğini unutmamanız gerekiyor.

Yaptıracağınız bakımların bir çok türü bulunmaktadır. Mantolama ve yalıtım en çok tercih edilen sistemler olduğundan hem ekonomik hem konforludur.Yalıtım yaptırmak istediğinizde dikkat etmeniz gereken noktaları araştırıp sitemizden bulabilirsiniz. Yalıtım yaptırmadan önce mutlaka araştırma yapmanızı ve bilinçli bir şekilde uygulamanız gerektiğini unutmayın. Sağlıklı ve güvenli bir yaşama ortamı için mutlaka çatı bakımlarınızı aksatmayın.

İSTANBUL VE BÖLGE İLLERDEKİ TÜM ÇATI ÜSTÜ KAPAMA - KIŞ BAHÇESİ - CAM ÇATI SİSTEMLERİ ve SİTEMİZDE YER ALAN HİZMET BAŞLIKLARIMIZDAKİ İŞLERİNİZE ALBAYRAK YAPI OLARAK TALİBİZ..

BİLGİ VE FİYAT ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN..

 

Teras Üstü

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.