Modern Tonoz Çatı Yapan Firmalar Çeliktepe

Çeliktepe´de Modern Tonoz Çatı Yapan Firmalar Nerede? Sizlere çok yakın bir adreste hizmet veren firmamız bulunmaktadır.

Tonoz çatıların mimaride bu yapıların kullanımının tarihi çok eskiye dayanıyor. Farklı dönemlerde tuğla, taş ve beton kalıpların yardımıyla yapılan tonozlar kilise, cami, manastır, medrese, hamam ve diğer çok sayıda yapıda kullanılmışlardır.

Çeliktepe ve bölgesinde Tonozun çok çeşitli şekilleri bulunmaktadır; beşik tonoz, yıldız tonoz, kaburgalı, yelken, tekne, ağ, eğik, çatma, kubbeli, yelpazeli, sivri, eğri, çapraz, halka ve manastır tonozu gibi çeşitli biçimler mevcuttur. Bunlardan Akdeniz ve Ege uygarlıklarında ve İslam mimarisinde en çok beşik şekli kullanılmıştır.

Sizlerde sitemizde kısa bir gezitiye çıkarak tüm işlerimiz ve uygulama görsellerimizi inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Avcılar Galvaniz Oluklu Trapez Sac
    Avcılar Galvaniz Oluklu Trapez Sac Satanlar ve size en uygun fiyatlardan trapez sacdan çatı yapanlar sadece ALBAYRAK YAPI´da...
  • teras kapatma fiyat listesi
    Alanında uzman kadroya sahip firmamızı arayarak teras kapatma fiyat listesine sahip olabilirsiniz. Ayrıca projelendirmeler için de iletişim sayfamızdan bizi aramaktan çekinmeyin.
  • pendik teras üstü kapatma
    İstanbul pendik teras üstü kapatma olarak nezih semtinize yakışır, güzel ve kullanışlı teras kapatmalar için iletişim sayfamızdan firmamız temsilcilerine ulaşarak ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Instagram