Polikarbon Uygulamalar

Polikarbonat malzemeler kullanılarak birçok uygulama günümüzde yapılmaktadır. Özellikle küresel ısınmanın önüne geçilebilmesi için tercih edilen polikarbonat ürün uygulamaları ile firmalar, fabrikalar gün ışığından en fazla faydalanmayı istemektedir. Polikarbon uygulamalar ile uv ışınlarına karşı dirençli olan malzemelerin ekolojik dengeye katkısını saymakla bitiremeyiz. Bulunduğumuz şehirde bu uygulama hizmeti için en iyi bilgi almak ve en kaliteli malzemeler esahip olmak sizlerin elinde. Albayrak Yapı olarak müşterilerimize polikarbon uygulamalar alanında en iyi hizmeti sunmaktayız. Teras Üstü Kapatma hizmetlerinin yanı sıra fabrikaların, firmaların ihtiyacı olan uygulamayı en hızlı şekilde yapmaktayız.

POLİKARBON LEVHALAR

Polikarbonların birçok olumlu özelliği sebebiyle kullanım alanı oldukça genişlemiştir. Polikarbon levhalar çok yönlü kullanımı sebebiyle, çatı kaplamalarda kullanılmaktadır. Alüminyum levhalarla birleşimleri daha kolay hale gelmektedir.

Kalınlıkları isteğe ve ihtiyaca göre değişiklik gösterebilecek olan polikarbonların diğer çatı malzemeleri ile karşılaştırıldığında önde olduğu görülmektedir. Bu noktada polikarbon çatı uygulamaları merak edilen konular arasında yer almaktadır. İlk etapta polikarbon levhalar, dayanıklı oluşu ve kırılmalara karşı güçlü oluşu sebepleriyle çatı kaplamalarda başvurulan malzemeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

POLİKARBON ÇATI MALZEMESİ

Çatı malzemesi denildiğinde akla ilk olarak yerleşim alanı olarak kullanılan binalar gelmektedir. Oysaki binalar dışında kubbe, tonoz, beşik ve benzeri alanlarda kullanım imkânı sunmuştur. Polikarbonların her alanda kullanılmasını belirleyen bazı özellikleri bulunmaktadır. Bunların başında belirtildiği gibi kullanışlı ve dayanıklı olmaları gelmektedir.

Polikarbon malzeme hafiftir. Hafif olması nedeniyle uygulamanın yapılacağı noktaya insan gücü ile ulaştırılabilmekte ve ekipman anlamında çok fazla detaya ihtiyacı yoktur. Hafif ancak bir okadar da dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Ülkemizde birçok fabrikanın polikarbon sistemlere geçtiğini görmekteyiz. Albayrak Yapı olarak polikarbon ürünlerin temin edilmesi, üretilmesi ve istenilen ebatlarda sunulması mümkündür. Dilerseniz firmamızdan yalnızca malzeme siparişi verebilir. Dilersenizde uygulama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sıcaklığa ve soğuk havalara karşı dirayetli oluşu, gün ışığının veya yapay ışıkların dağılımını eşit şekilde sağlaması, ısı yalıtımı sağlaması, hafif olması nedenleri ile her alanda kullanılmaları olanaklı hale gelmektedir.

Polikarbon çatı montajı, gelinilen en kolay bölüm olarak bahsedilebilmektedir. Öncelikle polikarbonların her alanda kullanılabileceği göz önüne alındığında, (üst geçitler, ev ve iş yerleri, otobüs durakları, spor kompleksleri, cafe ve restoranlar, yürüyüş yolları) bununla birlikte uygulanmak istenilen alanın ölçüleri ile birlikte renk seçeneğine de karar verdikten sonrası kolay bir işlem olmaktadır. Polikarbon levhalar arasına alimünyum çıtalar kullanılarak montajı tamamlanmaktadır

Taleplerinizi sitemiz üzerinden bizlere iletebilirsiniz, web sayfamzıda yer alan görsellerin tamamı firmamız aittir.

ALBAYRAK YAPI SİSTEMLERİ


Solid polikarbon sistemleri, polikarbon levhalar, akrilik levhalar, oluklu polikarbon sistemleri ve daha fazlası için doğru yerdesiniz. Albayrak Yapı İstanbul ilinde bu hizmetleri alabileceğiniz firmaların lider konumundadır. Firmamızda sizlere sunulan tüm hizmetler için ürün çeşitliliği bulunur. Seçmiş olduğunuz polikarbon sistem malzemelerinde ihtiyacınıza yönelik her türlü şekillendirme, her türlü boyutlandırma ve renklendirme işlemleri yapılmaktadır.

Daha sağlam yapılar, daha sağlam ve gün ışığından yararlanılabilen alanlar ve daha çevreci malzemeler arayanların ideal tercihi ilk olarak polikarbon sistemler olmak zorundadır. Firmamız yüksek kalitede polikarbon malzeme üretimi ve uygulaması yapmaktadır. Albayrak Yapı´yı tercih ettiğinizde uzun süreli garanti alabilir ve yüksek dayanıklılığa sahip olan malzemeleri yapılarınızda tercih edebilirsiniz.

Bu alandaki en iyi bilgileri uzmanlarımız sizlere aktarmak istiyor! Hemen incelediğiniz internet sitemizde yer alan telefon numaramız üzerinden Albayrak Yapı firma yetkilileri ile irtibata geçin.


Instagram