Pvc Doğraması

Kapı ve pencere ssitemlerinde kullanılan baş harflerini Poli-Vinly-Klorid nden alan PVC sistemleri İSTANBUL ilinde en uygun fiyatlarla Albayrak Yapı firmasında yapılmaktadır. Bazı katkı maddelerinin bir araya gelmesi ile oluşan ve bunların yüksek olan sıcaklıklarda şekillendirilmesi ile meydana gelen plastiklerden oluşur. PVC Doğrama sistemlerinin yapılarınıza ve yaşam alanlarına çok fazla katkısı, avantajı bulunur. Nitekim firmamızın uzun senelerdir yapmış olduğu CAM BALKON ve KIŞ BAHÇESİ, TERAS ÜSTÜ KAPATMA sistemlerinin tamamına yakınında PVC Sistemler kullanılmıştır.

PVC DOĞRAMANIN FAYDALARI

Pvc doğrama sistemlerinde su sızdırmazlığı konusunda en iyi ürünleri üretiyor ve sizlere şık görünümlü, estetik yapıdaki alanları yaratıyoruz. Bu sistemlerde bizi tercih edenlerin özellikle ev dekorasyonlarına önem verenler olduğunu bilmekteyiz. Bakımlarının kolay yapılıyor olması, uzun süre boyunca bakım, onarım masrafı istememesi, çürümemesi, paslanmaması ve başka problemleri olmaması nedeniyle Albayrak Yapı´nın sizlere sunduğu bu hizmetten hemen yararlanabilirsiniz. PVC sistemleri çok dayanıklı ve sağlamdır. En kaliteli malzemelerden üretilen pvc sistemleri dirençlidir. Yenilikçi olan tasarımları ile sizleri her zaman bir adım ileriye taşıyacak olan PVC sistemleri geri dönüştürülebilen malzemelerden üretilmesi açısından çevreci bir üründür. Hem üretirken düşük enerji hemde kullanırken doğa dostu bir ürüne sahip olmak istiyoranız Albayrak Yapı´nın sunduğu PVC DOĞRAMA sistemlerini tercih etmelisiniz.

 

FİRMAMIZ ADOPEN YETKİLİ ÜRETİCİ BAYİİ´DİR

 Adopen’in üretimdeki mükemmeliyetçiliğinin özeti kaliteli profilleri üreterek bunu tüketicinin olduğu her yere yaygın bir bayi ağı ile ulaştırarak tüketici memnuniyetini sağlamaktır. Adopen için “kaliteli PVC profil üretmek”; nitelikli hammadde ve en ileri üretim tekniğini, uzman bir ekip ve tecrübe ile iyi bir tesiste kusursuz bir organizasyonla birleştirmektir.

Vinilklorür monomerinin polimerizasyonu ile elde edilen PVC hammaddesine, darbe dayanıklılığı veren bileşenler, renk pigmentleri, stabilizatörler ve dolgu malzemeleri katılarak özel bir karışım oluşturulur. Yüksek kaliteli katkı maddeleri seçilerek oluşturulan karışım ADOPEN profillerine giden yolun ilk aşamasıdır.
 
Bu karışım, en ileri teknolojiye sahip ekstruderlerle (profil çekme makinası) ve mükemmel ADOPEN kalıplarıyla şekillenerek iç ve dış yüzeyi koruma bantlı ADOPEN profillerine dönüştürülür. Üretilen profiller sevkiyat aşamasına geçmeden önce, darbe dayanıklılığı, köşe mukavemeti, kaynak uygunluğu, sıcakta bekletme sonrası ölçü değişikliği, sıcakta bekletme sonrası davranış, hava şartlarına karşı renk haslığı (yaşlandırma), vicat yumuşama ısısı tayini, charpy darbe dayanımı, hava şartlarına karşı mekanik dayanıklılık gibi testlerden geçirilir. Görünümü, rengi, parlaklılığı,boyut ve ölçüleri ve yüzeyi sürekli kontrole tabi tutulur.
 
Doğa şartlarına ve darbeye karşı dayanıklı, rengi solmayan, sonradan kirlenme yolu ile yüzeyde oluşan lekeleri kolayca temizlenen ADOPEN profilleri, ambalajlanarak PVC doğrama haline getirilecekleri aşamayı bekler.

DAYANIKLI PVC SİSTEMLERİ

Albayrak Yapı´nın sizlere sunduğu en dayanıklı ve özel pvc sistemleri en uygun fiyata sunulmaktadır. Dayanıklı ve işlevsel olan pvc doğrama sistemleri yüksek sıcaklık içerisinde şekillendirilmektedir. Yangın çıkmasını engelleyici olan alev almayıcı özelliği bulunan PVC ürünleri özel katkı maddeleriyle beraber üretilir. Geri dönüşüm alanında özel bir ürün olan, doğa dostu üründür.
 
ADOPEN doğramalarının farkı, kaliteli profil üzerine büyük bir hassasiyetle uygulanan ince ustalık ve ileri üretim teknolojisinin kusursuz bileşiminin sonucudur. ADOPEN’in bulunduğu ortamın gerektirdiği her türlü dayanıklılığı, ısı ve ses yalıtımını, kullanım rahatlığını, sağlıklı ışık girişi sağlaması, estetik görünümü ve renk seçeneğini sağlaması üretim tekniğinde gizlidir. Uluslararası normlara uygunluğu nedeniyle Türkiye’den birçok ülkeye ihraç edilen PVC doğrama sistemi olması ADOPEN’in pencere konusunda bütün dünyanın beklentilerinin tam karşılığı olduğunun kanıtıdır.

PVC DOĞRAMA ÇEŞİTLERİ

Pvc doğrama çeştileri olarak sürme pvc doğramalar, katlanabilen pvc doğramalar, tek kanatlı olan pvc doğramalar, kemerli pvc doğrma ürünleri, gyotin sistemleri, vasistas özellikleri bulunabilir. Pvc sistemleri kapılarda, pencerelerde vb.. bir çok alanda kullanılmaktadır. Kaliteli bir pvc sistemine sahip olarak yapılarınızda ses yalıtımı, ısı yalıtımı, rüzgara karşı dayanım sahibi olursunuz. Albayrak Yapı´yı tercih ederek teras üstü kapatmalarınızda kullanılan şık, estetik pvc sistemlerine hemen sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyatlarımız için bizi arayın.

Instagram