Şeffaf Çatı Modelleri

Şeffaf Çatı Modelleri; Açık hava terasları, lamine camlarla bezenmiş ve zeminde cam kapaklar açıldığında doğayla içi içe bir ortam yaratan mekanlar, kapalı yüzme havuzu çatıları, dinlenme tesisleri ve buna benzer pek çok alanda uygulaması bulunan mimari tasarım harikası şeffaf cam çatı kolay uygulanabilir ve çeşitli özelliklerinden yararlanarak mekanlarınıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Zevkinize uygun tercih edeceğiniz uygulanabilir modelleri dilediğiniz her mekanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yapılarda olumsuz hava koşullarında etkilenmeden doğanın tadını çıkarmanızı sağlayan ve güneşin zararlı ultraviyole ışınlarındanHafif polikarbonat levha üzerine etkileşim sağlayarak uygulanan lamine ve sağlıklı dayanıma sahip camlar farklı uygulama malzemeleriyle de bütünleştirilerek çatı sistemini oluşturmaktadır.

Alttan çelik konstrüksiyon ile desteklenen profiller yükün azalmasını sağlayarak maliyetin de düşürülmesine olanak sağlamaktadır.  arındıran çatı sistemi gökyüzü, yıldızlar ve doğayla iç içe bir ortam yaratmaktadır.

Şeffaf Çatı ihtiyaçlarınız için sitemizde yer alan irtibat numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz..

Instagram