Seyrantepe Galvaniz Oluklu Sac

Seyrantepe Galvaniz Oluklu Sac Ürünlerinin temini ve uygulamalarınızın uygun fiyatlardan yapımları için bizi arayabilirsiniz.

Albayrak yapı istanbul´un en iyi uygulayıcı firmasıdır. Galvaniz Oluklu Satışı, Galvaniz Oluklu Sac Levha Satışı İstanbul ;Galvaniz Oluklu Levha ürünlerimizin aşağıdaki koşullarda üretim ve satışı yapılmaktadır.Levha Kalınlığı : Minimum 0,20 mm - Maksimum 5 mm.Rulolar Kalınlık Aralığı : Minimum 1.000 mm - Maksimum 5.000 mm.Levha Faydalı Alan Genişliği : 815 mm. (tolerans +25 mm, -15 mm)Paket Sac Ağırlık Aralığı : Minimum 1,5 Ton - Maksimum 5 Ton.Kaplama Kalitesi : Türk Standartlarına Uygundur.Üretimin her aşamasında proses kontrolleri yapılır. İmalatçılar için istenilen boylarda kesme , dilme, form verme işlemleri yapılabilir.

Detaylı bilgi ve en uygun fiyatlar için hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Üsküdar Çelik Çatı Fiyatları
    Üsküdar Çelik Çatıı firmamızda kullanılan son teknoloji araçlar ile istenilen hatlarda ve çizgilerde seri üretimler, hatasız bir şekilde yapılmaktadır.
  • Eyüp Hareketli Giyotin
    Eyüp ilçesinde ihtiyacınız Otomatik Hareketli Küpeşte Sistemi için en doğru adrestesiniz.
  • Şirinevler TRAPEZ ÇATI SİSTEMLERİ
    Şirinevler TRAPEZ ÇATI SİSTEMLERİ işleri için Türkiye´nin 1 numaralı şirketi ALBAYRAK YAPI sizlere uzman kadrosu ile hizmet veriyor..
Instagram