Skylight Çatı Sistemleri

Skylight Çatı Sistemleri; Kalabalık ve yoğun iş merkezlerinin aydınlatılması, karanlık mekanlara gün ışığı aydınlatması, yüksek tavanlı yerlerin ışık alması ve uygulama alanlarında dekoratif bir görünüm elde edilmesi amacıyla günümüz mimari tasarımlarında sıklıkla kullanılan skylight çatı sistemleri uygulaması yapılabilmektedir.

Çelik konstrürüksiyona rahatlıkla uygulanabilen çatı sistemi sağlamlığı ve dayanıklılığı ile tercih edilebilecek en temel sebepleri oluşturmaktadır. Binalarda doğal aydınlatmanın en kolay ve pratik yolu olan çatı sistemi gün ışığından maksimum derece yararlanılmasını ve enerji tasarrufu sağlanmasını mümkün kılmaktadır.

Skylight çatı sistemleri mimari projeye uygun olarak ana taşıyıcı olan çelik konstürüksiyona kondens kanallı düşey ve yatay alüminyum ışıklık profilleri yapılarak uygulanmaktadır. Profiller üzerine projeye uygun olarak ısı yalıtım değeri, renk ve kalınlığa uygun olarak ısı cam fitilleri ve kapak montajı uygulaması eklenmektedir.

Otel, hastane, alışveriş merkezleri, kapalı yüzme havuzları, fabrika ve cafeler gibi farklı alanlarda uygulaması bulunan sistem kusursuz bir mimariyi de gözler önüne serecektir.

Firmamız garantisinde uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken çatı sistemi ahşap modelleriyle de mekana uygulanabilmektedir.

Zevk ve tercihlerinizin yanında enerji tasarrufuyla da son yılların gözde uygulamalarından biri olan skylight çatı sistemleri istenilen her yer ve mekan için uygundur. Yüzeyi bakım gerektirmeyen çatı penceresi sistemi evlerde de şık ve estetik bir görünüm sağlayacaktır.

Detaylı bilgi ve sipariş için firmamızla vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Instagram