+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Skylight Çatı Sistemleri

Skylight Çatı Sistemleri; Kalabalık ve yoğun iş merkezlerinin aydınlatılması, karanlık mekanlara gün ışığı aydınlatması, yüksek tavanlı yerlerin ışık alması ve uygulama alanlarında dekoratif bir görünüm elde edilmesi amacıyla günümüz mimari tasarımlarında sıklıkla kullanılan skylight çatı sistemleri uygulaması yapılabilmektedir.

Çelik konstrürüksiyona rahatlıkla uygulanabilen çatı sistemi sağlamlığı ve dayanıklılığı ile tercih edilebilecek en temel sebepleri oluşturmaktadır. Binalarda doğal aydınlatmanın en kolay ve pratik yolu olan çatı sistemi gün ışığından maksimum derece yararlanılmasını ve enerji tasarrufu sağlanmasını mümkün kılmaktadır.

Skylight çatı sistemleri mimari projeye uygun olarak ana taşıyıcı olan çelik konstürüksiyona kondens kanallı düşey ve yatay alüminyum ışıklık profilleri yapılarak uygulanmaktadır. Profiller üzerine projeye uygun olarak ısı yalıtım değeri, renk ve kalınlığa uygun olarak ısı cam fitilleri ve kapak montajı uygulaması eklenmektedir.

Otel, hastane, alışveriş merkezleri, kapalı yüzme havuzları, fabrika ve cafeler gibi farklı alanlarda uygulaması bulunan sistem kusursuz bir mimariyi de gözler önüne serecektir.

Firmamız garantisinde uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken çatı sistemi ahşap modelleriyle de mekana uygulanabilmektedir.

Zevk ve tercihlerinizin yanında enerji tasarrufuyla da son yılların gözde uygulamalarından biri olan skylight çatı sistemleri istenilen her yer ve mekan için uygundur. Yüzeyi bakım gerektirmeyen çatı penceresi sistemi evlerde de şık ve estetik bir görünüm sağlayacaktır.

Detaylı bilgi ve sipariş için firmamızla vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.