Soğanlık Tonoz Çelik Konstriksiyon Çatılar

Soğanlık Tonoz Çelik Konstriksiyon Çatılar için Kartal ilçesinde aramış olduğunuz kaliteli işler sunan firma ALBAYRAK YAPI hizmetinizdedir.

Soğanlık ´da çatıda, uzun ömürlü, su almayacak şekilde detaylandırılmış, genleşmelere izin veren, su tahliyesi iyi planlanmış sistemlere en iyi örneklerden biri TONOZ ÇATI metal çatı kaplamalarıdır. En az %5 çatı eğimine uygulanabilen kenet sistem kaplamalar, rüzgardan az etkilenen, hafif çatılar tasarlanmasına yardımcı olur.

Klasik tonoz sistem olarak uygulanabilen kenet sistemler, uzun çatı levhaların tek parça montajına izin verir. Her türlü detay ve birleşimi çözülmüş sistemlerin uygulama aşamasında özel makine, ekipman ve el aletleri kullanılır. Uzman kadrosu ile sizlere kaliteli hizmetleri vermekte olan firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Çubuklu Giyotin Cam ve Hareketli Küpeşte
    Çubuklu Giyotin Cam ve Hareketli Küpeştelerimiz hakkında bilgi ve uygulamalarımız için fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • bayrampaşa teras üstü kapatma
    bayrampaşa teras üstü kapatma hizmetimiz ile karşınızdayız. İstanbulun tüm ilçelerine profesyonel kadrosu ile hizmet veren firmamız sizlerle uzun yıllardır çalışmanın memnuniyetini duymaktadır.
  • fatih teras üstü kapatma
    fatih teras üstü kapatma bizim işimiz.. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için hemen irtibat numaralarımızdan bizi arayın..
Instagram