Teras Balkon Modelleri

Özellikle İstanbul şehri çarpık yapılaşma ve artan nüfus sebebiyle apartmanlarda hapsolunmuş durumdadır. Apartman dairelerinde terası bulunan kişiler ise çok şanslıdırlar. Teras dekorasyonu konusunda özel tasarımlara imza atmış olan Albayrak Yapı sizler için en uygun modelleri sitesinde sergiledi.

Terasınızın daha efektif kullanılabilmesi için kaplanması, en azından üzerinin kaanması gerekir. Şık bir şekilde dekore edebileceğiniz teraslar için ALbayrak Yapı´dan bilgi alın. Misafirlerinizi şehrin kalabalığından uzak, kendi yaşam alanınızda, en kaliteli şekilde ağırlamak için modern teraslar yaratıyoruz. Ortaya çıkardığımız bu yaşam alanlarında kendinizi yorgun hissettiğiniz an uzanabileceğiniz bir kanepe, serin bir havada üzerinize alabileceğiniz bir şal ile keyif yapabilirsiniz.

En şık teras kapatma modellerine hemen siteden göz atın..TERAS MODELLERİBalkon Çatı Modelleri; Balkonların veya üst katlardaki üzeri açık olan alanların üzerinin ve etrafının kapatılması uygulamalarıdır balkon kapatma uygulamasında balkon çelik konstrüksiyon yapılarak üzerine OSB ziftli yalıtım şıngıl uygulanır konstrüksiyon arasına taş yünü tavana alçıpan yada isteğe bağlı olarak ahşap lambri uygulanır.

Balkon Çatı Nerelere Uygulanabilir?

Diğer bir uygulama ise çelik konstrüksiyon üzeri polikarbon uygulamasıdır yalıtım sıcak soğuk açısından şıngıl uygulaması daha iyi yalıtım sağlamaktadır. çatı balkon şekli nasıl olursa olsun çok rahatlıkla kapatılır balkon kapatma uygulama sistemleri üzeri açık olan ve kapatılması istenen her mekanda uygulanabilir ve çok estetik görünüm elde edilir etrafının kapatılması işlemi ise balkon sistemlerinde uygulanan balkon kapatma sistemleri ile yapılmaktadır.
 
Emniyetli Yapılar

Yada eşik istenilmeyen ve yüksek olan alanlarda ise üsten askılı boy balkon sistemleri ile kapatılır, çatı balkon kapatma sistemleri estetik ve emniyetli olup rahatlıkla kullanılabilir ve uygulandığı alanların dört mevsim kullanılmasını sağlar.

Neden Uygulanmalıdır?

Ülkemizde hava şartlarından dolayı bu mekanlar kapatılmadan pek kullanılamaz bu alanları kapatarak mekanınıza katıp emniyetle kullanabilirsiniz. Bina balkon yapısına, bulunduğu bölgeye, nem, sıcaklık, soğukluk oranları baz alınarak sağlıklı bir şekilde en uygun biçimde malzemeler montaj yapılır. Firmamızdan balkon çatı kaplama malzemeleri ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Uygulama Fiyatları Ne Kadardır?

FİYAT ALMAK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ. UYGUN FİYATLAR SİZLERLE..

 

TERAS YAPIMI FİYATLARITeras dekorasyonuna karar vermek ve sizler için en uygun fiyatları hazırlamak bizim elimizde. Web sitemizde yer alan telefon numaramızı arayarak sizlerde en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Terasınızı kapalı bir alan, serin bir ortama çevirmek istediğinizde bize ulaşın. En doğal görünümlü, en kaliteli yaşam alanlarını sizler için ortaya çıkarıyoruz. Teras dekorasyonu için en ideal modelleri incelemek adına web sitemizde yer alan whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

 

 

Instagram