+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Teras Balkon Modelleri

Özellikle İstanbul şehri çarpık yapılaşma ve artan nüfus sebebiyle apartmanlarda hapsolunmuş durumdadır. Apartman dairelerinde terası bulunan kişiler ise çok şanslıdırlar. Teras dekorasyonu konusunda özel tasarımlara imza atmış olan Albayrak Yapı sizler için en uygun modelleri sitesinde sergiledi.

Terasınızın daha efektif kullanılabilmesi için kaplanması, en azından üzerinin kaanması gerekir. Şık bir şekilde dekore edebileceğiniz teraslar için ALbayrak Yapı´dan bilgi alın. Misafirlerinizi şehrin kalabalığından uzak, kendi yaşam alanınızda, en kaliteli şekilde ağırlamak için modern teraslar yaratıyoruz. Ortaya çıkardığımız bu yaşam alanlarında kendinizi yorgun hissettiğiniz an uzanabileceğiniz bir kanepe, serin bir havada üzerinize alabileceğiniz bir şal ile keyif yapabilirsiniz.

En şık teras kapatma modellerine hemen siteden göz atın..TERAS MODELLERİBalkon Çatı Modelleri; Balkonların veya üst katlardaki üzeri açık olan alanların üzerinin ve etrafının kapatılması uygulamalarıdır balkon kapatma uygulamasında balkon çelik konstrüksiyon yapılarak üzerine OSB ziftli yalıtım şıngıl uygulanır konstrüksiyon arasına taş yünü tavana alçıpan yada isteğe bağlı olarak ahşap lambri uygulanır.

Balkon Çatı Nerelere Uygulanabilir?

Diğer bir uygulama ise çelik konstrüksiyon üzeri polikarbon uygulamasıdır yalıtım sıcak soğuk açısından şıngıl uygulaması daha iyi yalıtım sağlamaktadır. çatı balkon şekli nasıl olursa olsun çok rahatlıkla kapatılır balkon kapatma uygulama sistemleri üzeri açık olan ve kapatılması istenen her mekanda uygulanabilir ve çok estetik görünüm elde edilir etrafının kapatılması işlemi ise balkon sistemlerinde uygulanan balkon kapatma sistemleri ile yapılmaktadır.
 
Emniyetli Yapılar

Yada eşik istenilmeyen ve yüksek olan alanlarda ise üsten askılı boy balkon sistemleri ile kapatılır, çatı balkon kapatma sistemleri estetik ve emniyetli olup rahatlıkla kullanılabilir ve uygulandığı alanların dört mevsim kullanılmasını sağlar.

Neden Uygulanmalıdır?

Ülkemizde hava şartlarından dolayı bu mekanlar kapatılmadan pek kullanılamaz bu alanları kapatarak mekanınıza katıp emniyetle kullanabilirsiniz. Bina balkon yapısına, bulunduğu bölgeye, nem, sıcaklık, soğukluk oranları baz alınarak sağlıklı bir şekilde en uygun biçimde malzemeler montaj yapılır. Firmamızdan balkon çatı kaplama malzemeleri ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Uygulama Fiyatları Ne Kadardır?

FİYAT ALMAK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ. UYGUN FİYATLAR SİZLERLE..

 

TERAS YAPIMI FİYATLARITeras dekorasyonuna karar vermek ve sizler için en uygun fiyatları hazırlamak bizim elimizde. Web sitemizde yer alan telefon numaramızı arayarak sizlerde en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Terasınızı kapalı bir alan, serin bir ortama çevirmek istediğinizde bize ulaşın. En doğal görünümlü, en kaliteli yaşam alanlarını sizler için ortaya çıkarıyoruz. Teras dekorasyonu için en ideal modelleri incelemek adına web sitemizde yer alan whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

 

 

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.