Teras Branda Kapatma

Teras Branda Kapatma: Genelde dış ortamlarda branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve Raylı fonksiyonu sayesinde ileri geri hareket edebilme özelliği ile istendiğinde açılıp kapanmasından dolayı  ile tercih edilen bir uygulamadır.

Albayrak Yapı ile teras kapatmaları konusunda profesyonel hizmetleri Başta İstanbul olmak üzere bir çok şehirde sunmaktayız.

Genellikle açık alanlar için kullanılmakta olan brandalar teras branda kapatma çeşidi olarak karşınıza çıkar. Belirli bir alanın balkonun, terasın kapatılması için firma olarak kişilere istedikleri alanlar için hizmet vermekteyiz. Yağmurda, güneşten, kardan ve olumsuz hava koşullarından korunmak için çeşitli sebeplerle branda kapatmalar uygulanır. Su geçirmez olan yapıları sayesinde hem terasınız korunmuş olur hem de oldukça temiz ve hijyenik şekilde kalır.

Işık ve suyu geçirmeyen özellikleri ile şeffaf şekilde de tasarlanmaktadır. Kullanıcıların tam olarak ihtiyacına göre branda modelleri ve çeşitleri sunulur. Bu sayede beğenilen ve en çok tercih edilmekte olan branda çeşidi ile teraslar kapatılır. Kafe ve restoranlar, balkonlar ve teraslar aynı şekilde branda ile kapatılır. Yaz ve bahar aylarında güneşten, kış aylarında ise kardan, yağmurdan korunmak adına brandalar tercih edilir. Brandalar yapım aşamasında kullanılan malzeme özellikleri ile oldukça dayanıklı ve kalitelidir.


Teras Kapatma Branda Çeşitleri


Kullanım kolaylığı sunmakta olan konfor ve kaliteyi yansıtan birçok branda çeşidi bulunur. Renk ve model açısından farklı çeşitleri bulunması sayesinde insanlar teras branda kapatma modelini tercih edebilir. Mavi, gri, beyaz ve şeffaf olan çeşitleri ile en çok kullanılan renkler bunlardır. Bunu yanı sıra özellikle açık renklerin tercih edilme sebebi de alanın daha aydınlık ve parlak olmasını sağlar. Metrelik olarak da hesaplanabilen ve bu sebeple kullanılacak olan alanda en iyi şekilde ölçümü yapılan brandalar oldukça kullanışlı olur.  Teras kapatma işlerinde uzman kadro ile hizmet veriyoruz.

Aklınıza takılan hususlar ve uygulama fiyatları için Albayrak Yapı firmamıza sitede yer alan numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kullanımının kolay olması ve kaliteli şekilde malzemeden üretilmesi sayesinde uzun ömürlü şekilde üretilir. Bu sayede insanlar uzun yıllar boyunca tekrar uğraşmadan ve masraf yapmadan bu brandaları kullanabilir. En iyi şekilde sonuç almak ve kaliteli şekilde yaşamak adına firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
Firma olarak verilen hizmet kapsamında insanların ne istedikleri ve müşterinin memnuniyeti baz alınır. Bundan dolayı kişiler bizlere güvenerek son derece kaliteli ve konforlu şekilde en iyi kalitedeki hizmeti bizlerden alabilir. Kaliteli olmayan her branda zamanla eskiyeceği için teras branda kapatma için tekrar uğraşılabilir. Bunu yaşamamak adına kişiler firmamızı tercih edebilir.

Villa, teras, konut ve iş yerleriniz için gerekli olan koruyucu, şık, estetik ve modern mafsallı tente modellerimizin, uzman kadromuzla yerinde ölçümü ve montajı yapılmaktadır. Mafsallı tente modellerimiz kendi imalatımız olup, tente aksamı ral 9016 (beyaz) elektrostatik toz fırın boyalıdır.

Teras Branda Kapatma işlemleri için lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşınız.

İstanbul ve çevresindeki işleriniz için ALBAYRAK YAPI firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Instagram