Teras Cam Kış Bahçesi

En eski dekorasyon kış bahçesidir ve teknoloji geliştikçe insanların istekleri de değişmiştir. Böylece firmamız teras cam kış bahçesi sistemlerini gelişmiştir.

Dikdörtgen model teras kış bahçesi tasarımında en çok tercih edilen ve beğenilen modeldir. Kış aylarında bahçe veya balkon keyfinize devam etmek istiyorsanız bir an önce firmamızın kaliteli hizmetinden yararlanarak teras cam kış bahçesi yaptırabilirsiniz. Yazın keyfini çıkardığınız bahçe veya terasta kış keyfi yapmanız mümkün olur. Firmamız çekici teras cam kış bahçesi sistemleri inşa ederek kış bahçesini gözde hale getirmektedir. Firmamız ev bahçelerinın yanı sıra bazı işyerleri ve kafelerde teras kış bahçeleri yaptırmaktadır. Sizler de hizmetimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçerek, istediğiniz camlı kış bahçesi sistemine sahip olabilirsiniz.

Albayrak Yapı firmamıza site iletişim sayfasında bulunan numara ile ulaşabilirsiniz.

Teras Cam Kış Bahçesinin Çekiciliği


Firmamız kaliteli yapı malzemeleri kullanılarak teras cam bahçesi sunmaktadır. Isıtma ve soğutma altyapısı içermesi ve içindekilere huzurlu bir ortam sağlaması nedeniyle firmamız daima müşterilerin ilk seçeneği olmuştur. Şehrin tüm gürültüsüne, trafiğine ve stresine rağmen huzurlu ve doğal bir yaşam ortamı büyük bir ayrıcalıktır. Dışarısı soğuk olsa da size sunacağımız teras cam kış bahçesi sayesinde yeşilliklerin tadını çıkarabilir, kahvenizi yudumlayabilirsiniz.
 

Teras Cam Kış Bahçesi Yapımı


Firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere teras cam kış bahçesi şekillendirilebilir ve projelendirilebilir; tipik olarak yanları teras cam sistemi, tavan kısmı da camdan yapılmaktadır. Bu sayede içerideki kişi hem çevresinin hem de gökyüzünün tadını çıkarabilir. Yapay olmasına rağmen çevre ile tam bir bütünleşme vardır. Yanlarda ve tavanda bulunan cam sistemlerinin hangi bileşenlerinin sabit hangilerinin ise açılıp kapanabilir olduğunu seçebilirsiniz.

Tabii ki, ne kadar çok hareketli parçaya sahipse, size o kadar fazla rahatlık sağlayacaktır.  Kış bahçesi yapımında kullanılan cam ve çelik, çevresel faktörlerden veya sert hava koşullarından zarar görmeyecektir. Firmamızın uzman ekibi üretimi ve montajı tarafından yapıldığı için uzun yıllar güvenle kullanılabileceksiniz. Tüm bunların yanı sıra firmamız, çalışanlara pozitiflik ve sakin bir çalışma ortamı sağlamak için işyerinde kış bahçesi konsepti de sunmaktadır.

 

Teras Cam Kış Bahçesi

Yaşam alanlarınızı, yaşanabilecek mekanlara çevirebilmek için bilgi,teknoloji ve inavasyon çalışmalarımızla çagın trendlerini yakından takip ederek ürün portföyümüzü ve uygulamalarımızı sürekli geliştiriyoruz.

Teras Kış Bahçesi Sistemleri;


Her mevsim kolay kullanımı ile birçok kişinin tercihleri arasında yer alan camlama sistemleri katlanabilir veya sürgülü olarak her alanda kullanılmaktadır.

Daha fazlası için ALBAYRAK YAPI firmamıza ulaşın.

 

Instagram