+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Teras Çatı

Binaların teras alanlarını iyi ve etkili bir şekilde kullanmak isteyenler için kapatma sistemleri önerilmektedir. Özellikle DUBLEKS olan dairelerde teras alanlarındaki bölgenin iyi kullanılması için çatı teras yapımı oldukça yaygındır. Biz Albayrak Yapı olarak teras ve çatı yapımı işlerinde uzun senelerdir profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Açık olan teras bölümlerinin üzerinin kapanması için doğru yerdesiniz. Bu alanlarınızı yaz ve kış aylarında sorunsuz bir şekilde kullanaiblmeniz için biz buradayız. En yaygın olarak kullanılan teras katlarının bir çoğu özellikle ÜMRANİYE ve diğer İstanbul anadolu yakası ilçelerinde Albayrak Yapı ile yapılmıştır.

TERAS & ÇATI YAPAN FİRMALAR

ÇATI:  Binayı yukarıdan gelen yağmur, kar, rüzgâr ve güneş ışınlarına karşı koruyan, binaların en önemli yapı unsurlarından birisidir. Çatı yapımında, Villa çatısı müstakil evler kamelya sundurma teras kapatma apartman çatılarında en çok ahşap kullanılmaktadır.

Ancak büyük açık alana sahip ve çatı altını rahat kullana bilmek için, iş yeri, garaj, fabrika, yeni bina vb. yapılarda, dayanıklıklarının yüksek olması nedeniyle çelik kondüsyonlu  çatılar tercih edilir.Çatıların kar ve rüzgâr yüklerini emniyetle taşıyabilmeleri, yağmur ve kar sularını da bina içerisine almadan, en çabuk ve düzenli biçimde yağmur oluk ve borularına akıtarak, binadan uzaklaştırmaları gerekir.

Albayrak Yapı inşaat yaptığı çalışmalarda  çatılara uygun eğim, şekil ve boyut vererek , estetik görünümleri de daha iyi olmasını sağlanmaktadır. Firmamız yaptığı çalışmalarda   sıfır risk politikası uygulamaktayız. Çünkü uzman ekibimiz işlerini itina ile yaparak noksansız teslim etmektedir.

Sitemizde yer alan tüm görüntüler firmamızın bizzat kendisinin imzası olan işlere aittir. En yaygın olan teras görünümlerini ve kapama işlemlerini en uygun fiyatlardan sizlere sunuyoruz. Balkon üzeri kapatma işleri için uzmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Teras çatı yapımı işlerimize ait daha fazla görüntü istemek ve diğer modellerimizi incelemek için web sitemizde yer alan WHATSAPP destek hattımızdan anında bilgi alabilirsiniz.

Yeni bir çatı için : Kötü dizayn ucuz malzeme işinde tecrübesiz ustaların yaptığı ve zamanla eskiyip yıpranması sonucu çatı yapımına ihtiyaç duyulur, çatılara verilen eğimler kullanılan çatı malzemelerinin kalitesiz olması bu sorunları yaşamanıza da neden olan etkenlerdendir.

SİZDE KALİTELİ ve GÜNÜMÜZ STANDARTLARINA UYGUN MODERN ÇATILAR İÇİN BİZİ ARAYINIZ..

ALBAYRAK TERAS ÜSTÜ KAPATMA HİZMETLERİ

Türkiye´nin teras üstü kapatma denilince akla ilk gelen firması ALBAYRAK YAPI çatı katında bulunan teras alanlarınızı en efektif şekilde kapatıyor. İstediğiniz kalitede bir çatı teras katına sahip olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Farklı modellerimiz bulunmaktadır. Farklı ürünler ve malzemeler kullanarak üretimlerini tamamen kendi imalathanelerimizde yaptığımız malzemeler ile teraslarınızı kapatıyoruz.

Firmamızdan en çok talep edilen teras kapatma sistemi görüntüsü aşağıda yer almaktadır. Bunların yanı sıra sizlerde en kaliteli işlerimiz ve işçiliklerimizi görmek için bize yazabilir, bizi arayabilir ya da mail adresimiz üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Çatı teras yapımı hizmetlerinde en uygun fiyatları almak için bizi aramanızı öneririz.

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.