Teras Çatı Kapama

Artık hava durumunu kontrol ederek terasım, çatım akıtacak mı derdine son veriyoruz. Çatılarınızdaki sorunları ve teraslardaki açık alanları günümüz teknolojisi ile uyarlayarak en iyi şekilde düzene kavuşturuyor ve modern tasarımlı kapatma işlemleri yapıyoruz.

İstanbul ilinin önde gelen ustalarının hizmet verdiği Albayrak Yapı´da sizlerin teraslarındaki alanları modern görünüme kavuşturuyor ve 4 mevsim kullanılabilir bir hale getiriyoruz. Dayanıklı ve ısı yalıtımlı teras kapatma sistemleri sayesinde kış dönemlerinde yağan yoğun kar altında, sonbahar döneminde sağanak yağmur altında rahat bir şekilde oturabileceğiniz, sağlıklı yaşam alanları oluşturuyoruz.

Yağmurun yağdığı dönemlerdeki binadan sızan suların evinizin içerisine engel olacak, modern ve kaliteli teras çatı kapama hizmetleri burada. Uzun seneler boyunca bakım ve tadilat gerektirmeyecek olan uygulamalardan sizlerde yararlanabilirsiniz. Uzmanlarımız ile teras üstü kapama hizmetlerini en uygun fiyatlardan sizlere veriyoruz.

ALBAYRAK TERAS KAPATMA HİZMETLERİ

Teras Çatı Kapama olarak Terasların veya üst katlardaki üzeri açık olan alanların üzerinin ve etrafının kapatılması uygulamalarıdır. Teras kapatma uygulamasında teras çelik konstrüksiyon yapılarak üzerine OSB ziftli yalıtım şıngıl uygulanır konstrüksiyon arasına taş yünü tavana alçıpen yada isteğe bağlı olarak ahşap lambri uygulanarak sağlam ve güzel bir görünüm kazanılır.

Çatı Teras Kapatma Sistemleri   estetik ve emniyetli olup rahatlıkla kullanılabilir ve uygulandığı alanların dört mevsim kullanılmasını sağlar.  Ülkemizde hava şartlarından dolayı bu mekanlar kapatılmadan pek kullanılamaz bu alanları kapatarak mekanınıza katıp emniyetle kullanabilirsiniz.

İstanbul´da bulunan binalarınızın teras kısımlarındaki yaşam alanlarınızda kötü hava koşullarından zarar görmemenizi sağlamaktayız. Teras üstü kapatma işlemleri kapsamında 4 mevsim boyunca teraslarınızın kullanılması ALbayrak Yapı´dan alacağınız bu hizmet ile mümkün olacaktır. Keyif alarak zaman geçirebileceğiniz bir alana sahip olmak istiyorsanız hemen incelediğiniz web sitemizin iletişim sayfasında yer alan telefon numaramızı arayabilirsiniz.

ÖNCELİĞİMİZ SİZİN MEMNUNİYETİNİZ

Müşteri beklentisini ve memnuniyetini kriter kabul eden firmamız, kaliteden ödün vermeden fonksiyonel, dekoratif ve ekonomik çözümleri sizlerin beğenisine sunuyor, hedeflenen gerçekçi bütçelere bağlı kalarak planlanan zaman içinde GARANTİLİ ürün ve işçilikler ile projeleri tamamlıyoruz.

Böylelikle projelerinizin değerine değer katıyoruz.

Tüm talep ve ihtiyaçlarınızı iletişim sayfamızdan bizlerle paylaşabilir, ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm görseller firmamıza aittir.

GARANTİLİ TERAS & ÇATI KAPAMA HİZMETLERİ

Albayrak Yapı´nın sizlere sunduğu garantili kapama hizmetleri kapsamında web sayfamızdaki proje görüntülerini inceleyebilir ve uygun olmayan havalarda dahi bu alanlarda zaman geçirebilirsiniz. Teraslarınızı evinize dahil ederek, geniş ve ferah ortamlarda daha fazla zaman geçirmek aynı zamanda ruh sağlığınıza da iyi gelecektir.

Evlerinizin kış dönemlerinde daha fazla soğuduğunu biliyoruz. Bu bölgeleri kapattığınızda balkondan gelen soğuğun önüne geçecek ve evlerin daha kolay ısınmasını sağlayacaksınız. Yaz dönemlerinde ise daha ferah daha serin bir alan olacak olan teras kapatmasının uygulandığı alanda açılır camları açarak serin ortamlarda oturacaksınız. Aynı zamanda dışarıdan yapınızı da daha estetik gösterecek olan bu alanlara sahip olmak ve hemen yararlanmak sizin elinizdedir. Şık ve estetik görünümlü teras & çatı kapama hizmeti almak istiyorsanız Albayrak Yapı´dan Selahattin Albayrak ile görüşebilirsiniz.

Son olarak bölgede en uygun fiyatları veren firmamız hizmetinizdedir. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak ve şık bir görünüme sahip olan teraslara sahip olmak ile beraber modern & kaliteli malzemeler kullanan firmamızı tercih etmelisiniz. Bütçenize uygun olan sistemlerin tamamı Albayrak Yapı´da sizleri beklemektedir. Profesyonel ustalarımız ile tüm taleplerinizi yerine getirmekteyiz.

Instagram