Teras Çatı Kapatma

Evlerinizin bahçe ve teraslarındaki alanları değerlendirmek istiyorsanız, Doğru adrestesiniz. Albayrak Yapı olarak balkon ve teraslarınızın çatı kısımlarını kapatabilen eşsiz sistemlerimizle hizmetlerimizi Türkiye´nin hemen her ilinde verebiliyoruz. Özellikle firmamızın bulunduğu İstanbul´ta yer alan balkon ve açık terası bulunanların en fazla talep ettiği ve bu alanları daha iyi şekilde kullanmak istedikleri şu dönemlerde uzman kadromuz ile hem projenizi hazırlıyor hemde uygulamanızı yapıyoruz.

İster apartman dairesi olsun isterse müstakil bir ev.. Her türlü terasları ve balkonları kapatma hizmetini Albayrak Yapı olarak sunabiliyoruz.

Dört mevsim boyunca kullanabileceğiniz mekanlar yaratıyoruz. Ferah teras katları ve balkonlar oluşturmaktayız. Sene boyunca keyıf yapabileceğiniz bir alana sahip olabilmek için bizden destek alabilirsiniz.

TERAS ÇATI ÜZERİ KAPAMA SİSTEMLERİ

Teraslarınızı daha faydalı kullanıma getirebilmek için teras kapama sistemleri kullanılmaktadır.

Teres kapatma işleri için bize ulaşın daha ekonomik ve bir çok alternatif model fiyat garantisi ile hizmet almak istiyorsanız bir telefon kadar sizlere yakınız. Teras Kapatma Modelleri; Terasınızı evinizle bütün etmeye hazırmısınız. Bilindiği gibi kış mevsiminde mevsim şartlarında buzlanma ve su birikintisi oluşması teras kullanım alanını azaltmaktadır. Yazın ise kuş pisliği insanı çileden çıkarır doğrusu uzmanlar grup olarak yeni nesil teras kapatma modellerimiz ile istanbul geneli hizmet veriyoruz.Teras kapamanın en büyük yararı aşırı ısı kaybını engellemektedir. Isı yalıtımlı cam sistemlerimiz ile kışın soğuk seviyesini en alt dereceye indirmesidir. Terasın üstünün kapalı olmasıyla birlikte çatı görevi görmesi ısı kaybının önlenmesine neden olmaktadır.

Açık bir terası kapatmanın yolu Albayrak Yapı´dan geçer. Kurumsal web sitemizde yer alan teras kapatma modellerini inceleyebilir ve tüm modellerimiz hakkında detaylı bilgiyi firmamızdan alabilirsiniz. Evinizin yapısına ve mimarisine uygun özellikleri barındıracak birbirinden farklı teras çatı kapatma tarzlarını sizlere sunduk.

Böylelikle her mevsimde rahat bir şekilde kullanabilir ve yapının zarar görmesini farklı teras kapama modelleri ile engelleyebilirsiniz. Estetiği ve konforu bir arada sunan modern Teras Kapama Sistemleri, Katlanır Cam Balkon  kullanılarak etrafının camla kapama işlemi yapılır böylece dilediğiniz zaman açabilirsiniz, Çatıda kullanılan özel Isı ve Güneş Kontrol Camları ile Temperli, Lamine  füme Reflekte Isı Cam sayesinde güneşten ve soğuktan etkilenmezsiniz,  Teras Kapatma Sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevkinize uygun renk ve sistem özellikleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Bu kapatma sistemlerinde uygulanan işlemler şunlardır;

 
- Yapılacak olan uygulamanın 3d proje çizimleri yapılır.
- Teras kapamalarda yapılan ikinci işlem ana taşıyıcı ve ara kayıtların montajıdır.
- Bu aşamada en dayanıklı ve uzun ömürlü sistem çelik konstrüksiyon yapılan uygulamalardır.
- Çelik konstrüksiyon yapıldıktan sonra üzeri OSB montajı yapılır.
- Daha sonra ziftli yalıtım ürünleri uygulanır. OSB üzeri uygulanan astar membrandan sonra isteğe bağlı olarak Kumlu Membran, Shingle yada Onduline uygulanır.
- Yağmur olukları 33´lük dekoratif çekme oluk (Eksiz Galvaniz Oluk) kullanılır.
- Üzeri kapatılan terasın daha sonra ters tavanına geçilir. Burada yapılan işlem yine isteğe bağlı olarak taş yünü yada cam yünü gibi ısı yalıtım ürünleri kullanılır.
- Ters tavan kaplama işleminde Alçıpan, Bordex, Betopan, Ahşap Görünümlü PVC yada Ahşap Lambri kullanılmaktadır.

SİZ SADECE HAYAL EDİN, BİZ MİMARİNİZİ DİLEDİĞİNİZ
BİR ŞEKİLDE UYGULAMA İLE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİRİZ.

Yaz aylarında güneş tepede olduğu zamanlarda mangal partisi yapabilmeniz için açılabilen terasların en iyilerini Albayrak Yapı olarak bizler hazırlamakta ve Kış Aylarında ise bu alanlarda kapalı ve sıcak olabilecek ısı yalıtımlı teras bölümü camdan oluşan mekanları sizlere sunmaktayız. Terasınızın görselini görmemizin ardından size en uygun olabilecek alanları oluşturmak adına ideal malzemeleri seçiyor ve sizlerin beğenisine modellerimizi sunuyoruz. İlham alınabilecek ve sizlerin farklı tarzda beğendiği teraslar içinde bizden hizmet ve teklif almanızda mümkün.

Daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimiz için uygun fiyatlardan yararlanmak için hemen bizi arayın...


Instagram