+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Teras Çatı Modelleri

Teras çatı modelleri denilince akla ilk Albayrak Yapı´nın yaptığı işler gelmektedir. Teraslarda ve st katlarda yer alan açık balkonlarınızın üzerlerinin ve etraflarının kapatılması ile yeni yaşam alanlarınızı meydana getiriyoruz. Bunu yaparaken sizin zevkinize ve bina dış cephesine uygun olan modelleri ise sitemizden inceleyebilir ve teras çatı modellerinde en uygun fiyatları firmamızdan temin edbilirsiniz.

TERAS ÇATI KAPLAMASI MODELLERİ


Betonların bizleri modern hapishanelere mecbur etmesiyle yeşilden uzak, bahçesiz bir hayat sürmek zorunda  kalıyoruz. Park ve bahçeler için kalan küçücük yeşil alanlarında betonlarla kaplanması insanları farklı çözümler üretmek zorunda bırakmıştır.

Balkon bahçeler ve teras bahçeler bu şekilde ortaya çıkmıştır. Günümüzde müstakil evler yerine koca koca apartmanların dikilmesi ve bu apartmanları küçücük bahçe alanları yapılması nedeniyle bizler ve çocuklarımız yeşile hasret, yeşilin ne olduğunu unutarak bu apartmanlarda yaşamaktayız.  Yeşile olan hasretimizi teras bahçeler ile gidermek için evlerimizin çatılarını kapatarak veya apartmanların çatılarında özel tasarımlar yaparak teras bahçeler oluşturup bahçe keyfi yapmaya çalışıyoruz.

Teras bahçele
r için geleneksel dekorasyonlar yapılabildiği gibi, yeni nesil dekorasyon firmalarının önerdikleri ve uyguladıkları modern teras bahçeler de yapılabilmektedir. Apartman çatılarını ahşap, alüminyum ve metal ile kapatarak, özel bodur ağaçlar ve sarmaşıklar, renkli, mevsim çiçekleri, kalıcı yeşil bitkiler kullanılarak farklı tasarımlar ve teras bahçeler yapılmaktadır.

Teras bahçe tasarımı ve dekorasyonu yaparken; kullanacağınız malzemeler olan ahşap, metal veya cam malzemelerin özellikleri ve dayanımları, yapılacak sundurma uzunluğu, teras alanının büyüklüğü ve genişliği, çatının genişliği, açık ve kapalı bahçe olarak kullanılacak alanın büyüklüğü, kullanılacak yeşil bitkiler, sarmaşık türleri, mevsimlik bitkiler, odunsu yıllık bitkiler, bahçe oturum alanları, teras bahçe mobilyaları, teras bahçe yer döşemeleri, teras bahçe süslemeleri gibi etken faktörlerdir. Teras bahçe dekorasyonunda bu kadar çok etken faktör olması dekorasyonu içinden çıkılmaz hale getirecektir. Bu durumda internetten veya dekorasyon firmalarından örnek modeller bulabilir, uzman dekorasyon firmalarına dekorasyon yaptırabilir veya ALBAYRAK teras bahçe modellerinden yararlanabilirsiniz.

Sizlerde yapmak istediğiniz teras bahçe modelleri için tasarımlar yapabilir, dekorasyon firmalarının yaptığı tasarımlara kendi fikirlerinizi katabilir ve muhteşem görsellikte bir teras bahçe yapabilirsiniz. Teras bahçeler yaparak bahar aylarında, yaz akşamlarında ve kışın kapalı kış bahçelerinde güzel havanın tadını çıkarabilir, yeşile ve bahçeye hasret kalmadan rahat ve yeşil içinde bir hayat sürebilirsiniz.

KALİTELİ TERAS BALON & ÇATI KAPATMASI


Çatı katındaki balkonunuzun şekli ne olursa olsun rahat bir şekilde kapama uygulamalarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Eşsiz teras Çatı Kapama Modelleri yer alan sitemizde istenilen her ortama, her mekana uygun teras modellerini görebilirsiniz.

Şehir hayatının stresinden evin içerisinde 4 duvar arasında kalanlar için kurtulmanın şeklini sunuyoruz. Açık bir terasınız var ise burada size 4 mevsim kullanabilceğiniz eşsiz ortamlar oluşturuyoruz. Şehir merkezlerinde sıkılanların bu ortamlarda daha iyi zaman geçirdiği ve kendilerini dinlendirdiğini biliyoruz. Çatılarınızın balkonlarını günümüz şartlarına uygun olarak ısı yalıtım sıstemli bir şekilde üretiyor, uyguluyoruz.

Uzun zamandır kullanamadığınız bir çatı katı balkonunuz mu var? Toz içinde kalmış ve bakımlarının yapılmadığı bu balkonları evinize katıyor ve aklınıza gelmeyecek güzellikte bir ortama dönüştürüyoruz. Evlerin içerisinde size hoş bir oturma  ve dinlenme alanı deyimi yerindeyse huzur bulabileceğiniz bir alan yaratıyoruz. Hemen her konsepte uygun olabilen teras çatı modellerimizi web sitemizden inceleyebilir ve aklınıza takılan her türlü husus için uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

ALBAYRAK YAPI

İstanbul ilinde bulunan ALBAYRAK YAPI sizlere bir telefon kadar yakın. En şık teras çatı modelleri için bizi arayın ve whatsapp üzerinden model çeşitliliğini sizlerle paylaşalım..

 

 

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.