+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Teras Çatı Sistemleri

Teraslarınızın kapanması için aradığınız danışmanlık firması ve uygulama firması burada! Albayrak Yapı olarak Marmara Bölgesi´nde yer alan tüm yapıların kış bahçesi yapımı ve teras üzeri kapama hizmetlerine talibiz. Teraslarınızın açık alanlarında yağan yağmurların, karların ve don olaylarının verdiği zararlar, derz zararları, seramik zararları her sene sizi yoruyor mu? Teraslarınızı eviniz gibi kullanabileceğiniz, açık bir oda gibi yararlanabileceğiniz alanları yaratıyoruz.

Teraslardan kış dönemlerinde yağan yağmur suyunun akması, eriyen karların akması ve çatlaklar oluşması kaçınılmazdır diyebiliriz. Bir dönem sonra terasın altındaki katta bakım isteyecek alanlar, zeminlerde deformeler olabilecektir. Duvarlarınızdaki boyaların yenilenebilmesi ve bazı masraflardan arınmanız için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Teras kapama sayesinde yapılarınızda ısı kayıplarınızı da en aza indirmiş olursunuz. Dairenizin üst kısmının kapalı olması, teras alanınızın bir çatı kısmı ve görevi göreceğinden dolayı ilgili odalarda ve dairelerde ciddi ısı tasarrufları elde edilecektir.TERASA ÇATI YAPAN FİRMALARTeras çatıya sahip birçok evde, ofiste, okul ya da hastanede düşey pencerelerden uzakta, bina çekirdeğine yakın, iç bölümlerde kalan alanlar çoğunlukla gün ışığından oldukça az faydalanabilirler. Yeni teras çatı sistemleri ile bu alanlara ihtiyaç duyulan gün ışığı ve temiz havayı estetik bir tasarımla sunmaktayız.

Teras çatı sistemleri, 0-15 derece arası düz veya düşük eğimli çatı ve teraslarda kullanılmaktadır.

Dış etkilere karşı dayanıklıdır.
Montajı kolay ve emniyetlidir.
Hidrolik kapasitesi yüksektir.
Güzel görünüşlüdür.

Teras Çatı Sistemleri talepleriniz için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan bizleri arayabilir alanında uzman kadromuzdan oluşan firmamızla çalışabilirsiniz.

Ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır ve web sayfamızda yer alan resimler firmamıza aittir.

TERAS ÇATI DEKORASYONU


Albayrak Yapı´nın geliştirmiş olduğu özel kapatma sistemlerine ait bir çok görsele web sitesinden göz atabilirsiniz. Son senenin yeni modellerini yoğunluğumuzdan ötürü web sitemize halen daha yükleyemedik. Sizlerde merak ettiğiniz yeni model teras üzeri kapama sistemleri için sitede yer alan WHATSAPP hattı ile bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Buı alanlarda oluşan katmanlarda su yalıtımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Teraslarda özel cam sistemleri kullanmaktayız.

Teras çatı dekorasyonlarında bölgenin en iyi ustaları ile hizmet veriyoruz. Bizden bilgi ve fiyat teklifi almak istediğinizde iletişim sayfamızdaki numaramızdan bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.