Teras Çatı Sistemleri

Teraslarınızın kapanması için aradığınız danışmanlık firması ve uygulama firması burada! Albayrak Yapı olarak Marmara Bölgesi´nde yer alan tüm yapıların kış bahçesi yapımı ve teras üzeri kapama hizmetlerine talibiz. Teraslarınızın açık alanlarında yağan yağmurların, karların ve don olaylarının verdiği zararlar, derz zararları, seramik zararları her sene sizi yoruyor mu? Teraslarınızı eviniz gibi kullanabileceğiniz, açık bir oda gibi yararlanabileceğiniz alanları yaratıyoruz.

Teraslardan kış dönemlerinde yağan yağmur suyunun akması, eriyen karların akması ve çatlaklar oluşması kaçınılmazdır diyebiliriz. Bir dönem sonra terasın altındaki katta bakım isteyecek alanlar, zeminlerde deformeler olabilecektir. Duvarlarınızdaki boyaların yenilenebilmesi ve bazı masraflardan arınmanız için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Teras kapama sayesinde yapılarınızda ısı kayıplarınızı da en aza indirmiş olursunuz. Dairenizin üst kısmının kapalı olması, teras alanınızın bir çatı kısmı ve görevi göreceğinden dolayı ilgili odalarda ve dairelerde ciddi ısı tasarrufları elde edilecektir.TERASA ÇATI YAPAN FİRMALARTeras çatıya sahip birçok evde, ofiste, okul ya da hastanede düşey pencerelerden uzakta, bina çekirdeğine yakın, iç bölümlerde kalan alanlar çoğunlukla gün ışığından oldukça az faydalanabilirler. Yeni teras çatı sistemleri ile bu alanlara ihtiyaç duyulan gün ışığı ve temiz havayı estetik bir tasarımla sunmaktayız.

Teras çatı sistemleri, 0-15 derece arası düz veya düşük eğimli çatı ve teraslarda kullanılmaktadır.

Dış etkilere karşı dayanıklıdır.
Montajı kolay ve emniyetlidir.
Hidrolik kapasitesi yüksektir.
Güzel görünüşlüdür.

Teras Çatı Sistemleri talepleriniz için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan bizleri arayabilir alanında uzman kadromuzdan oluşan firmamızla çalışabilirsiniz.

Ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır ve web sayfamızda yer alan resimler firmamıza aittir.

TERAS ÇATI DEKORASYONU


Albayrak Yapı´nın geliştirmiş olduğu özel kapatma sistemlerine ait bir çok görsele web sitesinden göz atabilirsiniz. Son senenin yeni modellerini yoğunluğumuzdan ötürü web sitemize halen daha yükleyemedik. Sizlerde merak ettiğiniz yeni model teras üzeri kapama sistemleri için sitede yer alan WHATSAPP hattı ile bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Buı alanlarda oluşan katmanlarda su yalıtımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Teraslarda özel cam sistemleri kullanmaktayız.

Teras çatı dekorasyonlarında bölgenin en iyi ustaları ile hizmet veriyoruz. Bizden bilgi ve fiyat teklifi almak istediğinizde iletişim sayfamızdaki numaramızdan bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

Instagram