+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Teras Çatı Yapımı

İstanbul ilinin önde gelen ustaları ile çatı katında bulunan dairelerinizin balkonları & terasları için eşsiz kalitede kapatma hizmeti sunuyoruz. Albayrak Yapı olarak en uygun fiyatlarla çalışmakta ve en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız.

Ümraniye & Üsküdar ve Kadıköy bölgeleri başta olmak üzere İSTANBUL ilinin tüm bölgelerinde teras yapımı için bizden destek ve hizmet alabilirsiniz. Ustalarımız en tecrübelilerden oluşmaktadır. Bütçenize uygun teras çatı kapatma hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

TERASLARINIZI & ÇATILARINIZI KAPATALIMTeraslar dış cephelerde yağmur ,kar ,rüzgar gibi hava şartlarına en dayanıksız alanlardır.Fason olarak yapılan taban izolasyonları ;seramiklerin zamanla alt katlara su sızdırmalarına neden olmakla beraber, olumsuz hava şartlarında terasların kullanım alanları da azalmaktadır. Yağmur yağarken terasınızda keyifle bir kahve içmek isterseniz ´ EN DOĞRU YERDESİNİZ´

Teraslarınızı kapatıyoruz !

Teraslarınızın konumuna göre ( kuzey cephesi gibi ) uygun malzeme seçilerek istek ve beklentileriniz doğrultusunda çatı karkas ve kaplama montajı yapıyoruz.

Sağlıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz üstü kapalı bir teras kapatma uygulaması için diğer rakiplerimizden farklı bir montaj tekniği ve becerimiz var Nasıl mı ?

- Teras üstü kapatma uygulamarında çivi kullanmamaktadır özel vida ve aparatlar yardımıyla montaj yapıyoruz

- Konuma göre malzeme seçimi yapmaktayız. Cepheye ve yağış karekterine göre üst kaplama seçimi yapmaktayız. Rüzgar alan bir yerde şıngıl kullanılmayacağı gibi çok yağışlı bir yerde de kiremit kullanmadığımız gibi...

- Ahşap mı Çelik mi sorusuna en doğru cevabı yerinde gerçek analizler sonucu karar vermekteyiz. Çok parçalı metal karkasın mukavemetinin zayıflığı yada ahşabın zamanla çüreyecek korkusunu ancak uzman personelimiz yenebilir.

UYGUN FİYATLARIMIZ İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN..

 

ÇATI BİZİM İŞİMİZAlbayrak Yapı denilince akla ÇATI gelmektedir. Geçmişimizi Çatı tecrübemize borçluyuz. Çatı alanında her hususu, her detayı bilen ve uzmanlardan oluşan bir ekip ile hizmetlerimizi vermekteyiz.

ümraniye çatı tadilatı , çatı tadilatı ümraniye , ümraniye çatı tamiratı , çatı tamiratı ümraniye , ümraniye çatı tamiri, çatı tamiri ümraniye,ümraniye çatı ustası,çatı ustası ümraniye,ümraniye çatı aktarma,çatı aktarma ümraniye,ümraniye çatı yenileme,çatı yenileme ümraniye,ümraniye çatı izolasyon,çatı izolasyon ümraniye,ümraniye çatı yalıtımı,çatı yalıtımı ümraniye,ümraniye çatı su yalıtımı, çatı su yalıtımı ümraniye,ümraniye çatı ısı yalıtımı, çatı ısı yalıtımı ümraniye,ümraniye çatı kaplama,çatı kaplama ümraniye,ümraniye çatı onarma,çatı onarma ümraniye,çatı tadilatı,çatı tamiratı,çatı tamiri,çatı onarma,çatı ustası,çatı aktarma,çatı yenileme,çatı izolasyon,çatı yalıtımı,çatı su yalıtımı,çatı ısı yalıtımı,teras su ve ısı yalıtımı ve daha fazlası için bizi arayın.

 

 

 

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.