Teras Çatı

Binaların teras alanlarını iyi ve etkili bir şekilde kullanmak isteyenler için kapatma sistemleri önerilmektedir. Özellikle DUBLEKS olan dairelerde teras alanlarındaki bölgenin iyi kullanılması için çatı teras yapımı oldukça yaygındır. Biz Albayrak Yapı olarak teras ve çatı yapımı işlerinde uzun senelerdir profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Açık olan teras bölümlerinin üzerinin kapanması için doğru yerdesiniz. Bu alanlarınızı yaz ve kış aylarında sorunsuz bir şekilde kullanaiblmeniz için biz buradayız. En yaygın olarak kullanılan teras katlarının bir çoğu özellikle ÜMRANİYE ve diğer İstanbul anadolu yakası ilçelerinde Albayrak Yapı ile yapılmıştır.

TERAS & ÇATI YAPAN FİRMALAR

ÇATI:  Binayı yukarıdan gelen yağmur, kar, rüzgâr ve güneş ışınlarına karşı koruyan, binaların en önemli yapı unsurlarından birisidir. Çatı yapımında, Villa çatısı müstakil evler kamelya sundurma teras kapatma apartman çatılarında en çok ahşap kullanılmaktadır.

Ancak büyük açık alana sahip ve çatı altını rahat kullana bilmek için, iş yeri, garaj, fabrika, yeni bina vb. yapılarda, dayanıklıklarının yüksek olması nedeniyle çelik kondüsyonlu  çatılar tercih edilir.Çatıların kar ve rüzgâr yüklerini emniyetle taşıyabilmeleri, yağmur ve kar sularını da bina içerisine almadan, en çabuk ve düzenli biçimde yağmur oluk ve borularına akıtarak, binadan uzaklaştırmaları gerekir.

Albayrak Yapı inşaat yaptığı çalışmalarda  çatılara uygun eğim, şekil ve boyut vererek , estetik görünümleri de daha iyi olmasını sağlanmaktadır. Firmamız yaptığı çalışmalarda   sıfır risk politikası uygulamaktayız. Çünkü uzman ekibimiz işlerini itina ile yaparak noksansız teslim etmektedir.

Sitemizde yer alan tüm görüntüler firmamızın bizzat kendisinin imzası olan işlere aittir. En yaygın olan teras görünümlerini ve kapama işlemlerini en uygun fiyatlardan sizlere sunuyoruz. Balkon üzeri kapatma işleri için uzmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Teras çatı yapımı işlerimize ait daha fazla görüntü istemek ve diğer modellerimizi incelemek için web sitemizde yer alan WHATSAPP destek hattımızdan anında bilgi alabilirsiniz.

Yeni bir çatı için : Kötü dizayn ucuz malzeme işinde tecrübesiz ustaların yaptığı ve zamanla eskiyip yıpranması sonucu çatı yapımına ihtiyaç duyulur, çatılara verilen eğimler kullanılan çatı malzemelerinin kalitesiz olması bu sorunları yaşamanıza da neden olan etkenlerdendir.

SİZDE KALİTELİ ve GÜNÜMÜZ STANDARTLARINA UYGUN MODERN ÇATILAR İÇİN BİZİ ARAYINIZ..

ALBAYRAK TERAS ÜSTÜ KAPATMA HİZMETLERİ

Türkiye´nin teras üstü kapatma denilince akla ilk gelen firması ALBAYRAK YAPI çatı katında bulunan teras alanlarınızı en efektif şekilde kapatıyor. İstediğiniz kalitede bir çatı teras katına sahip olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Farklı modellerimiz bulunmaktadır. Farklı ürünler ve malzemeler kullanarak üretimlerini tamamen kendi imalathanelerimizde yaptığımız malzemeler ile teraslarınızı kapatıyoruz.

Firmamızdan en çok talep edilen teras kapatma sistemi görüntüsü aşağıda yer almaktadır. Bunların yanı sıra sizlerde en kaliteli işlerimiz ve işçiliklerimizi görmek için bize yazabilir, bizi arayabilir ya da mail adresimiz üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Çatı teras yapımı hizmetlerinde en uygun fiyatları almak için bizi aramanızı öneririz.

Instagram