+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Teras Kapama

Uzun senelerdir teras kapama alanında sayısız projeye imza atmış olan Albayrak Yapı Selahattin Albayrak güvencesi ile İstanbul ili ve çevre illerde sizlere hizmet vermektedir. Yüzlerce teras kapama projesinde imzası bulunan ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz.

Ekonomik fiyatlar ile yapılarınızın, bahçelerinizin kış bahçelerini yaratıyoruz. Tasarımdan, projelendirmeye, malzeme seçiminden uzman desteğine kadar her alanda yanınızdayız. Üretimlerin tamamı Albayrak Yapı imalathanelerinde yapılmaktadır. Tüm hizmetlerimizde her konuda uzman, tecrübeli personel ile uzun senelerdir aynı kadro ile hizmet vermekteyiz. Teras kapatma hizmeti denilinde Marmara bölgesinde Albayrak Yapı akla ilk gelen firmadır.

İSTANBUL TERAS KAPAMA


Yapısı ve kullanılan malzemelere göre özellikle kış aylarındaki su ve kar birikintisi zemine ve boyaya zarar vermektedir. Kış aylarında en çok soğuğu içerisinde barındırarak evin daha geç ısınmasına neden olan teras alanlarını kapatarak hem yakıt tasarrufu, hemde kullanım alanı kazanmış olursunuz.

Estetik görünümü ve şık tasarımları ile her alanda tercih edebileceğiniz ürün seçeneklerimiz ile daha fazla verim alacağınız mekanlara kavuşabilirsiniz.Türkiye’nin çeşitli alanlarında uygulanan teras kapama sistemleri özellikle yeni yapıların en çok tercih ettiği kısımlar arasında yer almaktadır.

Evin en büyük alanı arasında yer alan teras alanları mevsimsel değişiklerde rahat bir kullanım imkanı sağlamazken, geliştirilen yeni teras kapama sistemleri sayesinde her mevsim teras keyfini sürebilirsiniz.

Teras Kapamanın Ne gibi Avantajları vardır ?

* Kış aylarında soğuk havanın girmesini engellerken kar ve su birikintilerinin zemine ve boyaya zarar vermesini engeller.
* Katlanabilir cam sistemleri sayesinde yaz aylarında serin bir ortam yaratmanıza yardımcı olur.
* Özel isteklere göre terasın üst kısmı otomatik tente sistemleri sayesinde kolayca kullanılır.
* Ahşap malzemelerin tercih edildiği teras kapama sistemleri sağlam ve koku yapmayan özellikleri ile uzun dönem kullanım imkanı sunmaktadır.
* Evin en büyük alanı olan teras alanlarını istediğiniz gibi koltuk takımı ve Tv ünitesi ile donatabilirsiniz.

TÜM TERAS KAPAMA TALEPLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ..

ISI YALITIMLI TERAS KAPAMAIsıcamlar kullandığımız teras kapama projelerimiz sayesinde 4 mevsim kullanılabilir teras alanlarına sahip olursunuz. Yalıtım alanında başarılı uygulamaları tercih eden, sizlere sunan firmamızdan bilgi almak ve hayalinizdeki teras ile ilgili örnek işleri görmek adına sitedeki numaraları arayabilirsiniz.

Isıyı içeride hapseden ve size sıcak oturma ortamları sunan Albayrak Yapı Teras Kapatma hizmetleri çok da uzağınızda değil. Piyasadan alacağınız fiyatların çok daha alt rakamlarına yaptırabileceğiniz bu teraslar ile alakalı tekliflerimizi duymadan karar vermeyin.

Marmara bölgesi´nin en büyük teras kapama firması sizlerin yanında. Web sitemizde yer alan whatsapp hattı aracılığı ile uzman desteği alabilirsiniz.

 

 

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.