Teras Modelleri

Terasları kapatmak için model arayışındamısınız? Albayrak Yapı´nın uzun senelerdir aktif olarak ziyaretçilerine çeşitli modelleri sunduğu web sitesinde sizlerde teraslarınızı kapatmak adına en iyi seçenekleri inceleyebilirsiniz. Yaz dönemlerinde güneşe maruz kalmadan oturabileceğiniz, serinlerken keyifle zaman geçirebileceğiniz terasları yaratıyoruz. Aynı zamanda da kış dönemlerinde kardan, tipiden, yağmurdan sizi koruyacak ve ısı yalıtımlı camları sayesinde 4 mevsim zaman geçirebileceğiniz teras alanlarını Albayrak Yapı güvencesi ile oluşturuyoruz.

TERAS ÇATI YAPIM MODELLERİTeras Örneklerimize sitemizdeki kategorilerimizden istemiş olduğunuz teras sitemine göre ulaşabilirsiniz.

Bu yılın teras dizaynlarında canlı renklerin kullanımının yanı sıra, bazı renklerin sade kullanımına mistik objelerin eşlik ederek terasın bir huzur ortamı olarak tasarlanacağını belirten tasarımcılar, eski kasvetli teras dizaynlarının artık tarihe karıştığını insanların kendilerini en rahat hissettikleri yer olan evlerinde, kasvetli bir teras havasında yeterince mutlu ve rahat olamadıklarını, bu nedenle de ellerinden geldikçe rahatlığı ön planda tutarak yeni tasarımlarına şekil verdiklerini belirtiyorlar.

Firmamız tarafından yapılan tüm teras örnekleri sitemizde yer almış olup sizin kendinize özgü düşüncelerinizi de tarafımıza bildirmeniz durumunda kaliteli bir şekilde tasarımınız da yapılarak hayallerinizi gerçekleştirebiliriz.

Tek yapmanız gereken firma temsilcilerimiz ile irtibata geçerek ücretiz keşif talep etmek..

Daha fazla bilgi ve detay için tek yapmanız gereken sitemizdeki teras kapama modellerini incelemek olmalıdır.

ŞIK VE ZENGİN TASARIMLI TERASLARBir çok insanın hayalidir terasında 4 mevsim zaman geçirmek.. Her kesime hitap eden farklı modellerimiz ile teraslarınızı kapatıyor ve bu alanlarınızı daha efektif kullanabilmeniz için, teraslarınızı ve evlerinizi ön plana çıkaran modelleri yaratıyoruz. Albayrak yapı olarak modern bir terası sizlere sunmak görevimiz. Dilerseniz ahşaptan oluşan terasları, dilerseniz cam çatılı terasları firmamızdan talep edebilirsiniz. Her model ve her çeşit için farklı projelerimizden görüntüleri sizlerle paylaşacağız.


Şık teras modelleri ve birbirinden zengin tasarımlı teraslar için çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. Kış bahçesi sistemleri ile üretilmiş olan teras çatılarımızın tamamı ısı yalıtımlı camlar ve sistemler ile donatılmaktadır.

Evlerinizde veya yazlıklarınızda yer alan teras alanlarını daha sakin & daha ciddi ve daha efektif kullanabilmenizi sağlıyoruz. Açık olan tüm teras alanlarınızı yaz ve kış aylarında sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyoruz. Teras kapaması ile alakalı merak ettiğiniz her türlü soru ve teknik bilgi için sitemizde yer alan Albayrak Yapı irtibat numaralarını arayabilirsiniz.

 

 

Instagram