+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Teras Su Yalıtımı

Teras Su izolasyon denildiğinde en ön planda olan firmamız kullanmış olduğu su yalıtım malzemeleri ve sistemleri ile müşterilerine en cazip su izolasyon fiyatlarını sunar. Genellikle binaların yapımı sırasında ya da işinin ehli olmayan, amatör kişi ve kurumlarca izole edilen yapılarda kâr amaçlı malzeme hırsızlığı veyahut üçüncü sınıf malzeme kullanımı görülmektedir.

Binaların yaz ve kış aylarında en çok kullanılmakta olan terasları için teras su yalıtımı firmamız tarafından yapılır. Vermekte olduğumuz hizmet kapsamında kişilerin teraslarında problem yaşamamaları için önceden önlem almaları yer alır. Bu sayede özellikle kış aylarında teraslardan alacak olan sularla ilgili tedbirler alınmış olur. Su yalıtımı olmadığı zaman teraslarda oluşan olumsuz durumlar sadece teras alanlarına zarar vermekle kalmaz. Aynı zamanda başladığı alandan itibaren betonu da çürütmeye başlar.
Binayı zayıflatmaya başlayan bu durumla birlikte su yalıtımının yapılması sayesinde su akması ve çürümeler engellenir. Hem bağlı olunan kat ve alan hem de aşağı katlarda aynı şekilde her türlü olumsuz durumlardan kurtarılır. İyi bir su yalıtımı ile kişiler hayat standartlarını düşürmeden daha kaliteli ve konforlu şekilde yaşamlarını sürdürebilir. Kış aylarında tadilat ihtiyacı olmadan ve kişilerin aniden bu gibi gereksinimleri doğmadan en mantıklı yol olarak su yalıtımı yapılır. Üstelik bu durum som derece kalıcı şekilde çözümlenerek kişilerin rahatsız olması da engellenir.

Teras su yalıtımı için firmamıza ulaşabilir ve istediğiniz hizmeti en kaliteli şekilde alabilirsiniz. Kullanılmakta olan malzemeler konforlu ve de sağlığı zararlı olmadığından bu gibi sorunlarla karşılaşılması söz konusu olmaz. Teras su yalıtımının yapılması hususunda önemli olan noktalara dikkat edilerek belirli aşamalar ve adımlarla su yalıtımı yapılır. Bundan dolayı en hızlı sonuçlar alınabilir.


Teras Su Yalıtımı Fiyatları Nelerdir?


Teraslar için en önemli durumlardan biri olarak teras su yalıtımının en iyi şekilde yapılması gerekir. Çünkü olası hava şartları, yağmurlar gibi durumlarda kişilerin katlarına da zarar gelmemesi için yalıtımının yapılması önemlidir. Bu nedenle kişiler firmamızı ziyaret ederek en iyi şekilde hizmet alabilir. Verdiğimiz hizmette ise belirli durumlarla birlikte fiyatlar değişiklik gösterir.

Fiyatlar konusunda kullanılan malzeme, kalite, konfor ve yatlımın yapılacağı alan gibi unsurlar fiyata etki eder. Bundan dolayı en uygun ve en kaliteli şekilde sizlere hizmet vermeye çalışmaktayız. Hem terasların daha sağlıklı şekilde kullanılması hem de sorun yaşamamak içim teras su yalıtımı için bizleri tercih edebilirsiniz.

Bu durum da en çok su izolasyonunun yapıldığı teraslarınızda, balkon ve havuzlarınızda kısa zaman içerisinde daha büyük miktarlarda su kaçağına ya da yoğun rutubet sorununa neden olmaktadır.

Sunduğumuz hizmetten maksimum verimliliği almanızı amaç edinen firmamız, kullandığı uzun ömürlü malzemeler ve profesyonel ekibi ile çeşitli su yalıtım sorunlarınıza kalıcı çözümler geliştirmektedir. Üzerinde gezilen açık teras, balkon ve ıslak zeminlere döşenen seramik, mermer ve benzeri kaplama malzemeleri tek başına su yalıtım işlevi görmez. Tüm su izolasyon işleriniz için iletişim sayfamızda yer alan numaramızdan bizi çekinmeden arayarak talepte bulunabilirsiniz.

Daha fazlası için albayrak yapı firmamıza siteden veya INSTAGRAM hesabından ulaşabilirsiniz.

 

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.